03.02.2020

Odsłon: 1125

Administrator DZKosz

Exact Systems Śląsk Wrocław w finale Młodzieżowego Pucharu Polski U20M

W dniach 31.01 – 2.02.2020, Wrocław był areną rozgrywek półfinałowych Młodzieżowego Pucharu Polski Juniorów Starszych.

Gospodarzem Grupy I był WKK Wrocław, którego drużyna zajęła 3 miejsce w grupie i nie uzyskała awansu do finału MPP, natomiast weźmie udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski U20M.

Exact Systems Śląsk Wrocław - gospodarz Grupy II, wywalczył awans do turnieju finałowego Młodzieżowego Pucharu Polski i wystąpi również w finale Mistrzostw Polski U20M.

Kolejny reprezentant strefy dolnośląsko- lubuskiej - BC Swiss Krono Żary, w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski U20M zajął 2 miejsce w grupie i tym samym zakończył udział w rozgrywkach centralnych na etapie ćwierćfinałów.

Turniej finałowy Młodzieżowego Pucharu Polski U20M odbędzie się w dniach 15 – 16 lutego w Warszawie.

Termin półfinałów Mistrzostw Polski U20M – 14-16 lutego 2020.