Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

03.03.2020

Kadry

Odsłon: 317

Administrator DZKosz

Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce Dziewcząt i Chłopców

W dniach 4 – 8 marca 2020 roku Reprezentacje Dolnego Śląska w koszykówce dziewcząt i chłopców rozegrają turnieje finałowe w ramach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

Skład Kadry Dolnego Śląska

Miejsce: Cieszyn - hala sportowa Uniwersytetu Śląskiego

Podział na grupy

GRUPA A: Pomorskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Lubuskie

GRUPA B: Łódzkie, Wielkopolskie, Małopolskie, Kujawsko-Pomorskie

Terminarz zawodów:

04.03.2020 – środa

10.00 Małopolskie – Wielkopolskie

12.30 Łódzkie – Kujawsko-Pomorskie

16.00 Pomorskie – Lubuskie

18.30 Mazowieckie – Dolnośląskie

05.03.2020 – czwartek

10.00 Kujawsko-Pomorskie - Małopolskie

12.30 Wielkopolskie – Łódzkie

16.00 Dolnośląskie – Pomorskie

18.30 Lubuskie – Mazowieckie

06.03.2020 – piątek

10.00 Wielkopolskie – Kujawsko-Pomorskie

12.30 Łódzkie – Małopolskie

16.00 Dolnośląskie – Lubuskie

18.30 Pomorskie – Mazowieckie

07.03.2020 – sobota

10.00 o utrzymanie w Dywizji A: B3 – A4

12.30 o utrzymanie w Dywizji A: A3 – B4

16.00 A2 – B1

18.30 B2 - A1

08.03.2020 – niedziela

10.00 o miejsca 3-4 pokonane zespoły ze spotkań: A2 – B1 i B2 – A1

12.30 o miejsca 1-2 zwycięzcy spotkań A2 – B1 i B2- A1

 

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

Skład Kadry Dolnego Śląska

Miejsce: Szczyrk - hala Sportowa COS

Podział na grupy:

GRUPA A: Śląskie, Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Małopolskie

GRUPA B: Pomorskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie

Terminarz zawodów:

04.03.2020 – środa

10.00 Dolnośląskie - Zachodniopomorskie

12.30 Pomorskie – Mazowieckie

16.00 Wielkopolskie – Kujawsko-Pomorskie

18.30 Śląskie – Małopolskie

05.03.2020 – czwartek

10.00 Mazowieckie – Zachodniopomorskie

12.30 Pomorskie – Dolnośląskie

16.00 Małopolskie – Kujawsko-Pomorskie

18.30 Śląskie – Wielkopolskie

06.03.2020 – piątek

10.00 Dolnośląskie – Mazowieckie

12.30 Zachodniopomorskie – Pomorskie

16.00 Wielkopolskie – Małopolskie

18.30 Kujawsko-Pomorskie – Śląskie

07.03.2020 – sobota

10.00 o utrzymanie w Dywizji A: B3 – A4

12.30 o utrzymanie w Dywizji A: A3 – B4

16.00 A2 – B1 18.30 B2 - A1

08.03.2020 – niedziela

10.00 o miejsca 3-4 pokonane zespoły ze spotkań: A2 – B1 i B2 – A1

12.30 o miejsca 1-2 zwycięzcy spotkań A2 – B1 i B2- A1

 

 

Ogólnie dostępne transmisje z meczów można będzie śledzić pod poniższymi linkami (początek każdego dnia 15 minut przed rozpoczęciem 1 meczu, zakończenie 5 minut po zakończeniu ostatniego meczu dnia, w niedzielę po zakończeniu dekoracji.

Koszykówka Kobiet

Dzień 1 - środa 4 marca 2020 

Dzień 2 - czwartek 5 marca 2020

Dzień 3 - piątek 6 marca 2020

Dzień 4 - sobota 7 marca 2020

Dzień 5 - niedziela 8 marca 2020

Koszykówka Mężczyzn

Dzień 1 - środa 4 marca 2020

Dzień 2 - czwartek 5 marca 2020

Dzień 3 - piątek 6 marca 2020

Dzień 4 - sobota 7 marca 2020

Dzień 5 - niedziela 8 marca 2020