Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

05.06.2020

Odsłon: 397

Administrator DZKosz

Komunikat WGiD nr 8 na sezon 2019/2020 dot. klasyfikacji końcowej lig młodzieżowych

Komunikat WGiD nr 8 na sezon 2019/2020 dot. klasyfikacji końcowej lig młodzieżowych

Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje klasyfikację końcową w rozgrywkach ligi juniorów, juniorek, kadetów, kadetek, młodziczek, młodzików oraz mini koszykówki (strefa dolnośląsko-lubuska) w sezonie 2019/2020.


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem (COVID-19), Zarząd DZKosz na zebraniu w dniu 25.05.2020 r. podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek na podstawie art. 13 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie oraz przepisów Regulaminu Współzawodnictwa Sportowego PZKosz. Zakończenie sezonu następuje z zachowaniem miejsc w tabeli rozgrywek według punktacji ustalonej na podstawie obowiązujących przepisów gry w koszykówkę (klasyfikacja drużyn), uzyskanej
w meczach rozegranych do dnia 12.03.2020 r.


Liga juniorów:
1. WKK Wrocław
2. Exact Systems Śląsk Wrocław
3. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
4. Górnik Trans.eu Wałbrzych
5. KS Sudety I Jelenia Góra
6. KS Sudety II Jelenia Góra
7. UKS Gimbasket Wrocław
8. WKK II Wrocław
9. MKS Nysa Kłodzko

Liga juniorów (poza konkursem):
1. WKK Wrocław
2. Exact Systems Śląsk Wrocław
3. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
4. Górnik Trans.eu Wałbrzych
5. KS Sudety I Jelenia Góra
6. KS Sudety II Jelenia Góra
7. UKS Gimbasket Wrocław
8. WKK II Wrocław
9. MKS Nysa Kłodzko
10. MKS Gwardia Wrocław

Liga juniorek:
1. ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.
2. Citronex UKS Baket Zgorzelec
3. MKS MOS Elektrotim Wrocław
4. MKS Basket Chrobry Głogów
5. WSTK Wschowa
6. KS Wichoś Jelenia Góra
7. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Liga kadetów U16:
1. Exact Śystems Śląsk Wrocław
2. WKK Wrocław
3. PGE Turów Zgorzelec
4. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
5. BC Swiss Krono Żary
6. KS Sudety Jelenia Góra
7. UKS Gimbasket Wrocław
8. SMK Lubin

Liga kadetów U15:
1. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
2. Exact Systems Śląsk Wrocław
3. WKK Wrocław
4. MKS Basket Szczawno Zdrój
5. MKS Nysa Kłodzko
6. UKS Gimbasket Wrocław
7. PGE Turów Zgorzelec
8. UKS SKM Nowa Sól

Liga kadetek:
1. MKS MOS Procom System I Wrocław
2. MKS MOS Procom System II Wrocław
3. MKS Polkowice
4. ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp.
5. KS Wichoś Jelenia Góra
6. KSW Spartakus Jelenia Góra
7. ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp.

Liga kadetek (poza konkursem):
1. MKS MOS Procom System I Wrocław
2. MKS MOS Procom System II Wrocław
3. MKS Polkowice
4. ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp.
5. KS Wichoś Jelenia Góra
6. KSW Spartakus Jelenia Góra
7. ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp.
8. MKS Gwardia Wrocław

Liga młodzików:
1. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
2. WKK I Wrocław
3. BC Swiss Krono Żary
4. MKS Basket Gorzów Wlkp.
5. Exact System Śląsk I Wrocław
6. MKS Nysa Kłodzko
7. Green Star BC
8. WKK II Wrocław
9. UKS Gimbasket Wrocław
10. PGE Turów Zgorzelec
11. Górnik Trans.eu Wałbrzych
12. Exact Systems Śląsk II Wrocław
13. Team-Plast KK Oleśnica

Liga młodziczek:
1. ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.
2. MKS I Polkowice
3. SKM Zastal Fatto Dewelopere Zielona Góra
4. MKS MOS Deichmann Wrocław
5. WSTK Wschowa
6. 1KS Ślęza Wrocław
7. KSW Spartakus Jelenia Góra
8. KS Szprotavia Szprotawa
9. MKS Basket Chrobry Głogów
10. KS Wichoś Jelenia Góra
11. MKS II Polkowice

Mini koszykówka U13M:
1. WKK I Wrocław
2. Exact Systems Śląsk Wrocław
3. Green Star BC
4. PGE Turów Zgorzelec
5. KS Sudety Jelenia Góra
6. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
7. WKK II Wrocław
8. Team-Plast KK Oleśnica
9. WKK III Wrocław

Mini koszykówka U13K:
1. Ślęza Dental Med Wrocław
2. MKS MOS Betard Wrocław
3. KKS Siechnice
4. MKS I Polkowice
5. KS Wichoś Jelenia Góra
6. Ślęza II Wrocław
7. ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.
8. KSW Spratakus Jelenia Góra
9. MKS II Polkowice
10. KK Oleśnica
11. UKS Dwójka Ziębice
12. UKS Basket Zgorzelec

Mini koszykówka U12M:
1. MKS Basket Szczawno Zdrój
2. WKK I Wrocław
3. WKK III Wrocław
4. WKK II Wrocław
5. Green Star BC
6. SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
7. Exact Systems Śląsk Wrocław
8. UKS SSP Sportakus Wrocław
9. SMK Lubin

Mini koszykówka U12K:
1. 1KS Ślęza Wrocław S.A.
2. MKS MOS Deichmann Wrocław
3. WSTK Wschowa
4. MKS Polkowice
5. UKS Basket Zgorzelec
6. KSW Spartakus Jelenia Góra
7. KS Wichoś Jelenia Góra

Komunikat WGiD nr 8 na sezon 2019/2020 dot. klasyfikacji końcowej lig młodzieżowych