Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

11.01.2021

Odsłon: 171

Administrator DZKosz

KOMUNIKAT WGID NR 10 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U17M

 

Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek U17M na sezon 2020/2021.

 

Kolejność końcowa po pierwszym etapie:
Grupa A:
WKK I Wrocław
Nawrot Śląsk Wrocław
MKS Nysa Kłodzko
WKK II Wrocław
UKS Gimbasket Wrocław
6.* MKS Gwardia Wrocław (poza konkursem)

Grupa B:
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra
BC Swiss Krono Żary
KS Sudety Jelenia Góra
MKS Basket Szczawno Zdrój

Grupa 1-6
Trzy pierwsze drużyny z grupy A oraz trzy pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
24.01.2021
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA – WKK I WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC – MKS NYSA KŁODZKO
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA – NAWROT ŚLĄSK WROCŁAW

31.01.2021
WKK I WROCŁAW – PGE TURÓW ZGORZELEC
NAWROT ŚLĄSK WROCŁAW – SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
MKS NYSA KŁODZKO – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA

07.02.2021
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA –MKS NYSA KŁODZKO
PGE TURÓW ZGORZELEC – NAWROT ŚLĄSK WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA – WKK I WROCŁAW

II RUNDA
14.02.2021
WKK I WROCŁAW – SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
NAWROT ŚLĄSK WROCŁAW – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
MKS NYSA KŁODZKO – PGE TURÓW ZGORZELEC

21.02.2021
PGE TURÓW ZGORZELEC – WKK I WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA – NAWROT ŚLĄSK WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA – MKS NYSA KŁODZKO

28.02.2021
MKS NYSA KŁODZKO – SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
NAWROT ŚLĄSK WROCŁAW – PGE TURÓW ZGORZELEC
WKK I WROCŁAW – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA

Grupa 7-12
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
24.01.2021
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ – WKK II WROCŁAW
KS SUDETY JELENIA GÓRA – MKS GWARDIA WROCŁAW
BC SWISS KRONO ŻARY – UKS GIMBASKET WROCŁAW

31.01.2021
WKK II WROCŁAW – KS SUDETY JELENIA GÓRA
UKS GIMBASKET WROCŁAW – MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
MKS GWARDIA WROCŁAW – BC SWISS KRONO ŻARY

7.02.2021
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ – MKS GWARDIA WROCŁAW
KS SUDETY JELENIA GÓRA – UKS GIMBASKET WROCŁAW
BC SWISS KRONO ŻARY – WKK II WROCŁAW

II RUNDA
14.02.2021
WKK II WROCŁAW – MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
MKS GWARDIA WROCŁAW – KS SUDETY JELENIA GÓRA
UKS GIMBASKET WROCŁAW – BC SWISS KRONO ŻARY

21.02.2021
KS SUDETY JELENIA GÓRA – WKK II WROCŁAW
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ – UKS GIMBASKET WROCŁAW
BC SWISS KRONO ŻARY – MKS GWARDIA WROCŁAW

28.02.2021
MKS GWARDIA WROCŁAW – MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
UKS GIMBASKET WROCŁAW – KS SUDETY JELENIA GÓRA
WKK II WROCŁAW – BC SWISS KRONO ŻARY

 

Komunikat WGiD nr 10 na sezon 2020/2021.