Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

20.01.2021

Odsłon: 219

Administrator DZKosz

KOMUNIKAT WGID NR 12 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U15M

Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek U15M na sezon 2020/2021.

Klasyfikacja końcowa I etapu:
Grupa A
Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK I Wrocław
MKS Nysa Kłodzko
Górnik Trans.eu Wałbrzych
WKK II Wrocław
Exact Systems Śląsk II Wrocław
UKS Gimbasket Wrocław
MKS Gwardia Wrocław (*poza konkursem)
Grupa B
MKK Basket Gorzów Wlkp.
SKM Zastal Zielona Góra/BC Swiss Krono Żary
SKM Zastal Zielona Góra/BC Swiss Krono Żary
Green Star Bricomarche BC Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra
UKS SKM Nowa Sól (*poza konkursem)

Grupa 1-8
Cztery pierwsze drużyny z grupy A oraz cztery pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
23.01.2021
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
WKK I WROCŁAW-B3
MKS NYSA KŁODZKO-B2
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-MKK BASKET GORZÓW WLKP.

30.01.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
B3-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
B2-WKK I WROCŁAW
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-MKS NYSA KŁODZKO

06.02.2021
MKS NYSA KŁODZKO-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-B3
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-B2
WKK I WROCŁAW-MKK BASKET GORZÓW WLKP.

13.02.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-WKK I WROCŁAW
B3-MKS NYSA KŁODZKO
B2-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW

II RUNDA
20.02.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
B3-WKK I WROCŁAW
B2-MKS NYSA KŁODZKO
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH

27.02.2021
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-B3
WKK I WROCŁAW-B2
MKS NYSA KŁODZKO-MKK BASKET GORZÓW WLKP.

06.03.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-MKS NYSA KŁODZKO
B3-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
B2-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-WKK I WROCŁAW

13.03.2021
WKK I WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
MKS NYSA KŁODZKO-B3
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-B2
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-MKK BASKET GORZÓW WLKP.

Grupa 9-15
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
23.01.2021
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW-UKS SKM NOWA SÓL
UKS GIMBASKET WROCŁAW-SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
MKS GWARDIA WROCŁAW -PGE TURÓW ZGORZELEC

30.01.2021
UKS SKM NOWA SÓL -WKK II WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-UKS GIMBASKET WROCŁAW

06.02.2021
MKS GWARDIA WROCŁAW -UKS SKM NOWA SÓL
WKK II WROCŁAW-SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC

13.02.2021
UKS SKM NOWA SÓL -UKS GIMBASKET WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-MKS GWARDIA WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-WKK II WROCŁAW

II RUNDA
20.02.2021
UKS SKM NOWA SÓL -EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-UKS GIMBASKET WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-MKS GWARDIA WROCŁAW

27.02.2021
WKK II WROCŁAW-UKS SKM NOWA SÓL
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW-SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
UKS GIMBASKET WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC

06.03.2021
UKS SKM NOWA SÓL -MKS GWARDIA WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-WKK II WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW

13.03.2021
UKS GIMBASKET WROCŁAW-UKS SKM NOWA SÓL
MKS GWARDIA WROCŁAW -SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
WKK II WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC
 

KOMUNIKAT WGID NR 12 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U15M