Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Romanowski WKK I Wrocław 6 122 20.33
2. Franciszek Soiński Exact Systems Śląsk Wrocław 5 115 23.00
3. Mateusz Marucha SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 103 25.75
4. Wiktor Tkaczyk MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 103 20.60
5. Samuel Gusławski MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 101 20.20
6. Konrad Rychlik WKK I Wrocław 6 90 15.00
7. Bartosz Perczak WKK I Wrocław 6 82 13.67
8. Cezary Elias MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 4 81 20.25
9. Karol Prochorowicz WKK II Wrocław 3 78 26.00
10. Jakub Galewski WKK I Wrocław 5 76 15.20
11. Kacper Ambroziak Exact Systems Śląsk Wrocław 4 71 17.75
12. Tadeusz Kurowski MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 68 22.67
13. Szymon Urbaniak BC Swiss Krono Żary 4 65 16.25
14. Szymon Goś PGE Turów Zgorzelec 4 64 16.00
15. Bartosz Poźniak MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 4 62 15.50
16. Jędrzej Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław 5 59 11.80
17. Jakub Kowacki MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 3 59 19.67
18. Kuba Kucza SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 3 57 19.00
19. Szymon Kępiński BC Swiss Krono Żary 3 55 18.33
20. Maciej Szostak MKS Gwardia Wrocław 3 53 17.67
21. Mateusz Trafas BC Swiss Krono Żary 4 53 13.25
22. Piotr Tomaszewski UKS GIMBASKET Wrocław 3 52 17.33
23. Aleksander Wiśniewski UKS GIMBASKET Wrocław 4 52 13.00
24. Mariusz Olejnik PGE Turów Zgorzelec 4 51 12.75
25. Jakub Gromek Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 50 10.00
26. Bartosz Ptak Exact Systems Śląsk Wrocław 5 50 10.00
27. Borys Baran Exact Systems Śląsk Wrocław 5 48 9.60
28. Mateusz Tomala Exact Systems Śląsk Wrocław 5 48 9.60
29. Kacper Murowicki Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 48 9.60
30. Igor Matczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 48 9.60
31. Jakub Cierpiał Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 46 7.67
32. Jakub Bazylewicz SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 45 11.25
33. Kacper Koziński WKK I Wrocław 4 44 11.00
34. Maksymilian Mikołajczak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 4 44 11.00
35. Bartosz Luka UKS SKM Nowa Sól 4 43 10.75
36. Kacper Grochocki WKK I Wrocław 5 43 8.60
37. Nikodem Pilsyk PGE Turów Zgorzelec 4 42 10.50
38. Filip Nowak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 3 41 13.67
39. Bartosz Mądro MKS Gwardia Wrocław 3 41 13.67
40. Adam Sobczak BC Swiss Krono Żary 4 40 10.00
41. Szymon Sawczuk UKS SKM Nowa Sól 4 40 10.00
42. Goodnews Odunayo Exact Systems Śląsk Wrocław 4 39 9.75
43. Jakub Borowski BC Swiss Krono Żary 4 38 9.50
44. Jakub Dłużyński Exact Systems Śląsk Wrocław 4 37 9.25
45. Grzegorz Gałus WKK I Wrocław 5 37 7.40
46. Karol Kostrzon UKS SKM Nowa Sól 4 36 9.00
47. Karol Rumniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 35 7.00
48. Filip Kosmacz Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 35 5.83
49. Oskar Różycki WKK I Wrocław 6 34 5.67
50. Mikołaj Nowowiejski Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 33 5.50
51. Wojciech Kozłowski MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 4 32 8.00
52. Sebastian Lech UKS SKM Nowa Sól 4 32 8.00
53. Jakub Gęstwa WKK II Wrocław 4 31 7.75
54. Michał Smorawiński MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 4 30 7.50
55. Nikodem Kudowicz Exact Systems Śląsk II Wrocław 4 29 7.25
56. Cezary Surmiak Exact Systems Śląsk Wrocław 4 28 7.00
57. Filip Drzazga Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 28 9.33
58. Krystian Szafarski MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 28 5.60
59. Oliwier Hulewicz WKK II Wrocław 4 27 6.75
60. Szymon Klemczyński MKS Gwardia Wrocław 2 27 13.50
61. Tomasz Niebudek Exact Systems Śląsk II Wrocław 3 26 8.67
62. Miłosz Syćko UKS SKM Nowa Sól 4 25 6.25
63. Kacper Szymczak-Pomianowski MKS Gwardia Wrocław 3 25 8.33
64. Szymon Tarazewicz MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 4 24 6.00
65. Nemanja Uvalin GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 24 12.00
66. Jędrzej Wilga PGE Turów Zgorzelec 3 24 8.00
67. Mikołaj Kaczmarek GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 24 12.00
68. Kajetan Minorczyk MKS Gwardia Wrocław 2 23 11.50
69. Adrian Rotkiewicz BC Swiss Krono Żary 4 23 5.75
70. Dawid Morda SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 22 5.50
71. Radosław Wojda MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 22 4.40
72. Antoni Ptaszyński MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 21 4.20
73. Maciej Szamer WKK II Wrocław 4 21 5.25
74. Hubert Siminski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 3 20 6.67
75. Dawid Latkowski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 20 10.00
76. Mikołaj Sobolewski Exact Systems Śląsk Wrocław 5 20 4.00
77. Łukasz Nowak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 19 4.75
78. Krzysztof Czyżniejewski MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 3 19 6.33
79. Adrian Słocki MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 19 3.80
80. Michał Wójcik UKS GIMBASKET Wrocław 3 18 6.00
81. Jan Grzejdziak UKS GIMBASKET Wrocław 4 18 4.50
82. Szymon Sękowski BC Swiss Krono Żary 4 17 4.25
83. Hubert Bortkiewicz SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 17 4.25
84. Oliwer Kremer GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 16 8.00
85. Maksymilian Helbik UKS GIMBASKET Wrocław 2 16 8.00
86. Adam Grabowiecki UKS GIMBASKET Wrocław 3 16 5.33
87. Szymon Orzech PGE Turów Zgorzelec 4 16 4.00
88. Miłosz Zaalman PGE Turów Zgorzelec 2 16 8.00
89. Wiktor Rasztar Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 16 3.20
90. Karol Cymer SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 16 8.00
91. Borys Migalski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 3 16 5.33
92. Aleksander Habdas Exact Systems Śląsk II Wrocław 4 16 4.00
93. Oliwier Złotkowski WKK I Wrocław 4 15 3.75
94. Aleksander Wolny BC Swiss Krono Żary 2 14 7.00
95. Jan Kamiński MKS Gwardia Wrocław 2 14 7.00
96. Jerzy Poliwoda Exact Systems Śląsk II Wrocław 3 13 4.33
97. Kacper Karpiński MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 2 13 6.50
98. Emil Tatara Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 13 4.33
99. Rafał Gałecki MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 2 13 6.50
100. Igor Żurawiński MKS Gwardia Wrocław 3 13 4.33
101. Kacper Gajda SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 13 6.50
102. Jakub Orlikowski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 13 6.50
103. Dominik Marciniak UKS SKM Nowa Sól 4 13 3.25
104. Karol Szurpicki UKS SKM Nowa Sól 4 12 3.00
105. Nikodem Dalecki SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 12 3.00
106. Antoni Lipidalski Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 12 2.40
107. Kajetan Plonkowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 12 3.00
108. Szymon Dragon Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 11 2.20
109. Kacper Balawender WKK II Wrocław 4 11 2.75
110. Szymon Sawiniec PGE Turów Zgorzelec 4 11 2.75
111. Kacper Witkowski UKS GIMBASKET Wrocław 3 11 3.67
112. Patryk Sobczuk WKK I Wrocław 6 11 1.83
113. Gabriel Kamedulski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 10 5.00
114. Maciej Rawecki Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 10 1.67
115. Filip Pałka MKS Gwardia Wrocław 2 10 5.00
116. Karol Sachar SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 10 5.00
117. Michał Fesyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 10 2.00
118. Jakub Łukaszewski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 10 5.00
119. Eryk Buszewski WKK II Wrocław 2 9 4.50
120. Jakub Radny GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 2 9 4.50
121. Zachary Radzik WKK II Wrocław 4 9 2.25
122. Mateusz Sławiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 9 1.80
123. Jakub Wierzbicki MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 3 9 3.00
124. Ryszard Merchelski MKS Gwardia Wrocław 3 9 3.00
125. Paweł Woźniak WKK II Wrocław 3 8 2.67
126. Jakub Wiaderny WKK II Wrocław 4 8 2.00
127. Bartosz Knasiak BC Swiss Krono Żary 2 8 4.00
128. Wiktor Grygorowicz SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 8 4.00
129. Mateusz Szymaniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 7 1.75
130. Piotr Lasociński MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 5 6 1.20
131. Sebastian Białobrzeski PGE Turów Zgorzelec 4 6 1.50
132. Igor Morawski MKS Gwardia Wrocław 3 6 2.00
133. Jakub Zabłocki PGE Turów Zgorzelec 4 6 1.50
134. Mateusz Pierepiekarz SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 6 3.00
135. Franciszek Szuba WKK II Wrocław 3 5 1.67
136. Konrad Koreń MKS Gwardia Wrocław 2 5 2.50
137. Mikołaj Gudzowski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 1 5 5.00
138. Roman Kiemski BC Swiss Krono Żary 2 5 2.50
139. Bartosz Baturo UKS SKM Nowa Sól 3 4 1.33
140. Adrian Balikowski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 3 4 1.33
141. Wojciech Rola SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 3 4 1.33
142. Wiktor Winowski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 3 4 1.33
143. Szymon Łaskarzewski Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 4 0.67
144. Wiktor Krzyżanowski UKS SKM Nowa Sól 2 4 2.00
145. Hubert Sobolewski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 3 1.50
146. Julian Wolański SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 3 3 1.00
147. Tomasz Skoracki GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 1 3 3.00
148. Szymon Dudek SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 3 1.50
149. Jakub Kiczek UKS GIMBASKET Wrocław 4 3 0.75
150. Franciszek Matczak MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 3 1.00
151. Jakub Szymaniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 2 0.40
152. Marcel Żelazny GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 1 2 2.00
153. Kajetan Stachowski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 1 2 2.00
154. Norbert Wojnowski PGE Turów Zgorzelec 4 2 0.50
155. Kacper Cieślak UKS SKM Nowa Sól 4 2 0.50
156. Michał Laskowski PGE Turów Zgorzelec 4 2 0.50
157. Mateusz Narwicz GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 1 2 2.00
158. Kacper Gryglicki SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 2 2 1.00
159. Cyprian Skibicki BC Swiss Krono Żary 2 2 1.00
160. Dominik Kuszaj PGE Turów Zgorzelec 3 2 0.67
161. Karol Wojna UKS SKM Nowa Sól 3 2 0.67
162. Przemysław Skalski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 2 1.00
163. Kamil Janik BC Swiss Krono Żary 3 2 0.67
164. Fabian Wojtas GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 1 0 0.00
165. Franciszek Krasowski MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 2 0 0.00
166. Maksymilian Zarówny WKK II Wrocław 3 0 0.00
167. Borys Samanipour MKS Gwardia Wrocław 2 0 0.00
168. Szymon Tomkiewicz MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 0 0.00
169. Szymon Kuszaj WKK II Wrocław 3 0 0.00
170. Mieszko Stywryn Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 0 0.00
171. Mateusz Jamroży Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 0 0.00
172. Oskar Rabenda UKS GIMBASKET Wrocław 4 0 0.00
173. Krystian Soból MKS Gwardia Wrocław 2 0 0.00
174. Piotr Tuszyński WKK II Wrocław 4 0 0.00