ROZGRYWKI:
Balawender Filip Team-Plast KK Oleśnica
Balawender Kacper WKK I Wrocław
Balikowski Adrian SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Banasiak Cezary KS Sudety Jelenia Góra
Banaszak Kacper WKK III Wrocław
Berezowski Mateusz WKK III Wrocław
Bluszcz Bartosz SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Brodziak Marcel KS Sudety Jelenia Góra
Gabory Stanisław WKK II Wrocław
Gabryjelski Antoni Exact Systems Śląsk Wrocław
Gajda Kacper SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Gałkowski Miłosz PGE Turów Zgorzelec
Głowacki Paweł Team-Plast KK Oleśnica
Górawski Dariusz KS Sudety Jelenia Góra
Grochocki Kacper WKK I Wrocław
Kaczmarek Mikołaj GREEN STAR BC
Kadela Igor PGE Turów Zgorzelec
Kamedulski Gabriel SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Kania Michał KS Sudety Jelenia Góra
Kaszewski Jakub KS Sudety Jelenia Góra
Kiełb Wojciech Exact Systems Śląsk Wrocław
Klin Szymon KS Sudety Jelenia Góra
Koczapski Błażej WKK III Wrocław
Koczorowski Mikołaj SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Kolinka Szymon WKK III Wrocław
Kosmacz Filip Exact Systems Śląsk Wrocław
Kotkowski Jan KS Sudety Jelenia Góra
Kowalski Mikołaj Team-Plast KK Oleśnica
Krzysik Iwo KS Sudety Jelenia Góra
Kudowicz Nikodem Exact Systems Śląsk Wrocław
Kulbicki Jakub WKK III Wrocław
Maciejewski Ernest WKK III Wrocław
Makowski Kajetan KS Sudety Jelenia Góra
Mańkowski Jan Exact Systems Śląsk Wrocław
Mazur Karol Exact Systems Śląsk Wrocław
Mądro Paweł Exact Systems Śląsk Wrocław
Migalski Borys SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Mikołajczak Maksymilian SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Misiewicz Przemysław KS Sudety Jelenia Góra
Muniak Maciej SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Nagalewski Adam KS Sudety Jelenia Góra
Napiórkowski Szymon PGE Turów Zgorzelec
Narolski Bartosz Team-Plast KK Oleśnica
Nęcki Jędrzej Exact Systems Śląsk Wrocław
Nęcki Tomasz Exact Systems Śląsk Wrocław
Niebudek Tomasz Exact Systems Śląsk Wrocław
Niedzielski Bartosz Exact Systems Śląsk Wrocław
Nowak Filip SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Nowakowski Piotr KS Sudety Jelenia Góra
Sadowski Artur PGE Turów Zgorzelec
Salamon Wojciech Team-Plast KK Oleśnica
Siminski Hubert SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Siwek Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław
Sobolewski Hubert SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Sokołowski Wojciech GREEN STAR BC
Staruchowicz Wojciech WKK III Wrocław
Stecyna Brian PGE Turów Zgorzelec
Stępień Adam SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Strykowski Paweł GREEN STAR BC
Suchecki Bartosz KS Sudety Jelenia Góra
Szeremet Patryk WKK III Wrocław
Szkudlarski Łukasz SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Wanopulos Ivo PGE Turów Zgorzelec
Wardęga Wiktor PGE Turów Zgorzelec
Wilczyński Szymon Team-Plast KK Oleśnica
Wilga Jędrzej PGE Turów Zgorzelec
Winowski Wiktor SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Wnorowski Kacper WKK II Wrocław
Wojnowski Norbert PGE Turów Zgorzelec
Wolicki Wojciech WKK III Wrocław
Wójcik Stanisław WKK III Wrocław