Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kento Turhan WKK I WROCŁAW 12 219 18.25
2. Aleksander Kaczmarek MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 12 215 17.92
3. Jakub Jurkowski MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 12 196 16.33
4. Kuba Kucyper MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 11 191 17.36
5. Mateusz Karwik MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 11 169 15.36
6. Tymon Stelmaszczyk Exact Systems Śląsk I Wrocław, GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 9 164 18.22
7. Bartosz Olejniczak BC Swiss Krono Żary, SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 163 18.11
8. Karol Mazur Exact Systems Śląsk I Wrocław 9 162 18.00
9. Antoni Gabryjelski WKK I WROCŁAW 10 159 15.90
10. Alan Więckiewicz BC Swiss Krono Żary 10 157 15.70
11. Jan Maciej Przecławski SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 151 15.10
12. Michał Jurek WKK II WROCŁAW 12 144 12.00
13. Szymon Bandura KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 9 143 15.89
14. Franciszek Dreger KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 9 140 15.56
15. Oscar Klimek MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 12 136 11.33
16. Igor Kostyło SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 131 13.10
17. Michał Hladik WKK I WROCŁAW 9 130 14.44
18. Mikołaj Surowiec WKK I WROCŁAW 12 127 10.58
19. Jakub Jurek WKK I WROCŁAW 8 127 15.88
20. Borys Piotrowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 10 126 12.60
21. Igor Piotrowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 10 123 12.30
22. Tomasz Pawlak WKK II WROCŁAW 10 116 11.60
23. Filip Bitner GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 9 114 12.67
24. Bartosz Głuszek MKS GWARDIA WROCŁAW 10 108 10.80
25. Jakub Daniluk GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 10 107 10.70
26. Marcel Przybyła Exact Systems Śląsk II Wrocław 11 106 9.64
27. Franciszek Hrehorecki SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 104 10.40
28. Adam Matkowski KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 9 104 11.56
29. Mikołaj Symonowicz Exact Systems Śląsk I Wrocław 11 102 9.27
30. Karol Domatowicz WKK I WROCŁAW 11 101 9.18
31. Bartek Kierzek GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 9 101 11.22
32. Aleksander Konieczny SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 100 10.00
33. Jakub Świdwa PGE Turów Zgorzelec 10 100 10.00
34. Dawid Krasiński MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 11 98 8.91
35. Igor Ginalski Exact Systems Śląsk I Wrocław 9 96 10.67
36. Maciej Krzysztofik GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 12 95 7.92
37. Marcel Patalas MKS GWARDIA WROCŁAW 12 91 7.58
38. Kacper Świdurski MKS GWARDIA WROCŁAW 12 85 7.08
39. Michał Weremczuk WKK II WROCŁAW 10 83 8.30
40. Mikołaj Głos Exact Systems Śląsk I Wrocław 10 82 8.20
41. Norbert Krumin WKK I WROCŁAW 10 81 8.10
42. Franciszek Szczepański WKK I WROCŁAW 11 77 7.00
43. Adam Wilczek Exact Systems Śląsk I Wrocław 11 74 6.73
44. Michał Karsznia WKK II WROCŁAW 9 74 8.22
45. Szymon Bukowski GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 9 74 8.22
46. Jan Dziemaszkiewicz MKS GWARDIA WROCŁAW 11 73 6.64
47. Mateusz Popczyk WKK I WROCŁAW 10 73 7.30
48. Kornel Ponikowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 10 71 7.10
49. Jakub Żbikowski PGE Turów Zgorzelec 8 69 8.63
50. Olaf Wojtyniak GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 5 69 13.80
51. Filip Sobolewski Exact Systems Śląsk II Wrocław 9 69 7.67
52. Olivier Pacholczyk SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 69 7.67
53. Rafał Rychlik WKK II WROCŁAW 9 69 7.67
54. Michał Zarzecki PGE Turów Zgorzelec 6 68 11.33
55. Dawid Malinowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 10 68 6.80
56. Oskar Turkiewicz WKK I WROCŁAW 8 65 8.13
57. Mateusz Trawiński SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 64 8.00
58. Aleksander Stankiewicz SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 62 6.89
59. Tymon Graczyk Exact Systems Śląsk I Wrocław 10 61 6.10
60. Antoni Drożdżowski WKK I WROCŁAW 8 60 7.50
61. Filip Puchała GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 8 59 7.38
62. Jakub Kozłowski PGE Turów Zgorzelec 9 58 5.80
63. Aleksander Ciupik SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 56 6.22
64. Michał Niedziołka Exact Systems Śląsk I Wrocław 11 56 5.09
65. Sebastian Rychlik WKK II WROCŁAW 10 56 5.60
66. Filip Fiedosik Exact Systems Śląsk I Wrocław 6 55 9.17
67. Sebastian Wieczorek KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 8 54 6.75
68. Tymon Błażejczak SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 52 5.78
69. Filip Siwek Exact Systems Śląsk I Wrocław 8 50 6.25
70. Jakub Matwijów MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 9 50 5.56
71. Jakub Rejman PGE Turów Zgorzelec 9 50 5.56
72. Jakub Olejnik BC Swiss Krono Żary 10 49 4.90
73. Bruno Baran Exact Systems Śląsk II Wrocław 11 48 4.36
74. Jan Ślusarczyk Exact Systems Śląsk I Wrocław 9 48 5.33
75. Szymon Napiórkowski PGE Turów Zgorzelec 6 47 7.83
76. Bartosz Radny GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 9 45 5.00
77. Szymon Piotrowicz Exact Systems Śląsk I Wrocław 10 43 4.30
78. Wiktor Nogajczyk MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 11 43 3.91
79. Aleksander Asuni GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 9 41 4.56
80. Franciszek Włochal MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 10 41 4.10
81. Mateusz Długosz WKK I WROCŁAW 8 40 5.00
82. Stanisław Wajs Exact Systems Śląsk II Wrocław 9 40 4.44
83. Aleksander Młodnicki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 10 40 4.00
84. Szymon Wojtanowski MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 12 37 3.08
85. Bartosz Wilga PGE Turów Zgorzelec 6 37 6.17
86. Franciszek Zakrzewski Exact Systems Śląsk I Wrocław 9 34 3.78
87. Mikołaj Jaskóła GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 10 33 3.30
88. Alan Chudy KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 9 31 3.44
89. Igor Szostak Exact Systems Śląsk II Wrocław 11 31 2.82
90. Jakub Bargieł Exact Systems Śląsk II Wrocław 8 29 3.63
91. Piotr Padewski WKK II WROCŁAW 7 29 4.14
92. Jakub Pipkowski Exact Systems Śląsk I Wrocław 8 28 3.50
93. Szymon Borowski Exact Systems Śląsk I Wrocław 9 28 3.11
94. Nikodem Suchanecki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 9 26 2.89
95. Adam Broniecki BC Swiss Krono Żary 9 26 2.89
96. Wiktor Ćwik GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 8 25 3.13
97. Ignacy Salamon BC Swiss Krono Żary 8 23 2.88
98. Hubert Wasilewski PGE Turów Zgorzelec 7 23 3.29
99. Łukasz Zasada MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 10 23 2.30
100. Marcin Szamer WKK II WROCŁAW 7 22 3.14
101. Jakub Rojek Exact Systems Śląsk II Wrocław 9 22 2.44
102. Tytus Kowalski WKK II WROCŁAW 10 22 2.20
103. Mikołaj Pustkowiak MKS GWARDIA WROCŁAW 10 22 2.20
104. Jakub Remiszewski SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 7 21 3.00
105. Jakub Szostek BC Swiss Krono Żary 8 19 2.38
106. Szymon Lew GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 7 19 2.71
107. Szymon Dylewicz WKK II WROCŁAW 7 18 2.57
108. Szymon Tarczyński GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 12 17 1.42
109. Patryk Machowiak WKK II WROCŁAW 6 17 2.83
110. Mateusz Jędrzejewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 7 16 2.29
111. Krystian Rogodziński MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 8 15 1.88
112. Gracjan Bielawski KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 6 15 2.50
113. Marceli Pilecki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 9 14 1.56
114. Amadeusz Domański PGE Turów Zgorzelec 6 14 2.33
115. Piotr Łątka Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 9 14 1.56
116. Michał Kobylański SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 14 1.40
117. Ksawery Rynkiewicz BC Swiss Krono Żary 7 14 2.00
118. Mikołaj Nowostawski WKK II WROCŁAW 7 13 1.86
119. Artsiom Shylko Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 13 2.17
120. Igor Głuchowski BC Swiss Krono Żary 8 12 1.50
121. Dawid Janiszewski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 5 11 2.20
122. Wiktor Szczukowski GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 5 11 2.20
123. Kajetan Konopacki GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 11 11 1.00
124. Franciszek Jazdończyk Exact Systems Śląsk II Wrocław 7 10 1.43
125. Andrzej Tereba Exact Systems Śląsk II Wrocław 11 10 0.91
126. Piotr Rubaszewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 10 10 1.00
127. Wiktor Maciejewicz KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 6 9 1.50
128. Franciszek Świerkowski KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 7 9 1.29
129. Filip Jaszczur Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 8 9 1.13
130. Jakub Ziober Exact Systems Śląsk II Wrocław 12 8 0.67
131. Hubert Andrzejewski SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 8 1.33
132. Mateusz Moneta Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 9 8 0.89
133. Jakub Baśkiewicz PGE Turów Zgorzelec 10 8 0.80
134. Jan Bobiński Exact Systems Śląsk II Wrocław 8 7 0.88
135. Kacper Karczewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 10 7 0.70
136. Tymoteucz Szymański Exact Systems Śląsk II Wrocław 6 6 1.00
137. Jakub Kolano MKS GWARDIA WROCŁAW 12 6 0.50
138. Miłosz Śmichowicz GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 9 6 0.67
139. Julian Piotrowicz KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 7 6 0.86
140. Aleks Seliga KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 9 5 0.56
141. Tymoteusz Polski KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 9 5 0.56
142. Jakub Popko BC Swiss Krono Żary 7 5 0.71
143. Sebastian Stachów MKS GWARDIA WROCŁAW 6 4 0.67
144. Mateusz Mędelewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 9 4 0.44
145. Alex Lachtara PGE Turów Zgorzelec 7 4 0.57
146. Paweł Kuliniak GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 7 4 0.57
147. Oliwier Rajewicz GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 5 4 0.80
148. Michał Nowak SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 4 0.50
149. Ksawery Towpik BC Swiss Krono Żary 9 3 0.33
150. Mateusz Ratusznik MKS GWARDIA WROCŁAW 10 2 0.20
151. Wiktor Jęchorek MKS GWARDIA WROCŁAW 12 2 0.17
152. Aleksander Bielawski BC Swiss Krono Żary 6 2 0.33
153. Ignacy Barcikowski MKS GWARDIA WROCŁAW 8 2 0.25
154. Franciszek Wasik Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 7 2 0.29
155. Jacek Moryson-Wojciechowski WKK II WROCŁAW 6 2 0.33
156. Maciej Idzikowski KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 8 0 0.00