Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C Ć D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

K

Kacper Karczewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

Kaczmarek Adrian Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

Kaczmarek Aleksander MKS Basket Szczawno-Zdrój

Kamiński Jędrzej Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Kanak Maciej GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

Karczewski Kacper GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

Karnaś Bartłomiej Exact Systems Śląsk II Wrocław

Karsznia Michał WKK II WROCŁAW

Karwik Mateusz MKS Basket Szczawno-Zdrój

Kierecki Dominik WKK II WROCŁAW

Kierzek Bartek GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

Klemenczak Hubert Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

Klimek Maciej Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

Klimek Oscar MKS Basket Szczawno-Zdrój

Klonowski Kamil Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Kobylański Michał Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Kolano Jakub MKS GWARDIA WROCŁAW

Koman Marcel PGE Turów Zgorzelec

Konieczny Aleksander Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Konopacki Kajetan GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

Kostyło Igor Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Kowalski Antoni Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kowalski Tytus WKK II WROCŁAW

Koziński Michał BC Swiss Krono Żary

Kozłowski Jakub PGE Turów Zgorzelec

Krapa Wojciech BC Swiss Krono Żary

Krasiński Dawid MKS Basket Szczawno-Zdrój

Krukowski Miłosz MKS GWARDIA WROCŁAW

Krumin Norbert WKK I WROCŁAW

Kruszewski Łukasz BC Swiss Krono Żary

Krzysztofik Maciej GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

Kubicki Piotr Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Kucyper Kuba MKS Basket Szczawno-Zdrój

Kulakov Maksym Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Kuliga Karol MKS GWARDIA WROCŁAW

Kuliniak Paweł GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

Kwaśniak Gabriel BC Swiss Krono Żary

S

Salamon Ignacy BC Swiss Krono Żary

Sałata Piotr MKS Basket Szczawno-Zdrój

Sapieha Sergiusz Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Sawicki Mateusz PGE Turów Zgorzelec

Seliga Aleks Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

Shylko Artsiom Exact Systems Śląsk II Wrocław

Siewierski Filip Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Siwek Filip Exact Systems Śląsk I Wrocław

Skoracki Mateusz GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

Skóra Cezary GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

Sobczak Szymon BC Swiss Krono Żary

Sobieraj Filip BC Swiss Krono Żary

Sobolewski Filip Exact Systems Śląsk II Wrocław

Stachów Sebastian MKS GWARDIA WROCŁAW

Stankiewicz Aleksander Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Stelmaszczyk Tymon Exact Systems Śląsk I Wrocław

Stęchły Maksymilian WKK I WROCŁAW

Stróżyna Piotr BC Swiss Krono Żary

Strzelec Marcin MKS Basket Szczawno-Zdrój

Suchanecki Nikodem Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Supiński Michał Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

Surowiec Mikołaj WKK I WROCŁAW

Symonowicz Mikołaj Exact Systems Śląsk I Wrocław

Szamer Marcin WKK II WROCŁAW

Szczepański Franciszek WKK I WROCŁAW

Szczukowski Wiktor GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

Szczurek Konrad BC Swiss Krono Żary

Szeluk Michał Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Szeszuła Marcel BC Swiss Krono Żary

Szmytkie Wojciech Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Szostak Igor Exact Systems Śląsk II Wrocław

Szostek Jakub BC Swiss Krono Żary

Szymański Tymoteucz Exact Systems Śląsk II Wrocław