Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
BC Swiss Krono Żary - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
BC Swiss Krono Żary - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 3 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - PGE TURÓW ZGORZELEC 20:0
WKK WROCŁAW - PGE TURÓW ZGORZELEC 20:0
02.04.2022 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK WROCŁAW 28:77

Turniej 2 Gospodarz: Cogito Zgorzelec

23.10.2021 12:00 Cogito Zgorzelec - MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 27:42
23.10.2021 13:30 MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. - Exact Systems Śląsk Wrocław 29:60
23.10.2021 15:00 Cogito Zgorzelec - Exact Systems Śląsk Wrocław 11:66

Turniej 4 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

02.04.2022 10:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SPK B-BALL DZIERŻONIÓW 99:4
02.04.2022 11:30 SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 12:98
02.04.2022 13:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 43:62

Turniej 5 Gospodarz: WKK WROCŁAW

11.11.2021 12:30 WKK WROCŁAW - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 122:7
11.11.2021 14:00 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 27:81
11.11.2021 15:30 WKK WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 101:29

Turniej 7 Gospodarz: PGE TURÓW ZGORZELEC

23.04.2022 10:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 32:39
23.04.2022 11:30 PGE TURÓW ZGORZELEC - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 35:83
23.04.2022 13:00 PGE TURÓW ZGORZELEC - Górnik Trans.eu Wałbrzych 21:67

Turniej 6 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

23.04.2022 10:45 SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - BC Swiss Krono Żary 21:54
23.04.2022 12:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - SPK B-BALL DZIERŻONIÓW 38:10
23.04.2022 9:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary 69:48

Turniej 8 Gospodarz: SPK B-BALL DZIERŻONIÓW

SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
Akademia Koszykówki Orły Wrocław - PGE TURÓW ZGORZELEC --:--
SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - PGE TURÓW ZGORZELEC --:--

Turniej 9 Gospodarz: MKK "BASKET" Gorzów Wlkp.

27.11.2021 12:00 MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. - Górnik Trans.eu Wałbrzych 69:58
27.11.2021 13:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK WROCŁAW 28:98
27.11.2021 14:30 MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. - WKK WROCŁAW 49:76

Turniej 10 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

19.03.2022 12:30 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 61:34

Turniej 13 Gospodarz: Cogito Zgorzelec

18.12.2021 10:00 Cogito Zgorzelec - PGE TURÓW ZGORZELEC 72:32

Turniej 11 Gospodarz: Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

18.12.2021 10:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 42:51
18.12.2021 12:00 SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 0:20
18.12.2021 14:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - SPK B-BALL DZIERŻONIÓW 20:0

Turniej 12 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

18.12.2021 10:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 50:46
18.12.2021 12:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 22:37
18.12.2021 13:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 51:11

Turniej 15 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - PGE TURÓW ZGORZELEC 20:0
PGE TURÓW ZGORZELEC - Exact Systems Śląsk Wrocław 0:20
14.05.2022 14:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 77:63

Turniej 14 Gospodarz: Cogito Zgorzelec

14.05.2022 10:00 Cogito Zgorzelec - BC Swiss Krono Żary 23:72
14.05.2022 11:30 BC Swiss Krono Żary - WKK WROCŁAW 28:37
14.05.2022 13:00 Cogito Zgorzelec - WKK WROCŁAW 39:60

Turniej 18 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

26.02.2022 10:15 WKK WROCŁAW - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 86:8
26.02.2022 11:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 58:46
26.02.2022 9:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK WROCŁAW 34:65

Turniej 16 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

26.02.2022 10:30 Cogito Zgorzelec - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 62:21
26.02.2022 12:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Cogito Zgorzelec 37:25
26.02.2022 9:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 77:19

Turniej 17 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

26.02.2022 11:30 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 37:34
26.02.2022 12:45 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 42:26
26.02.2022 14:00 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 43:60

Turniej 21 Gospodarz: WKK WROCŁAW

12.03.2022 10:00 WKK WROCŁAW - SPK B-BALL DZIERŻONIÓW 119:6

Turniej 20 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

12.03.2022 11:00 Cogito Zgorzelec - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 32:75
12.03.2022 13:00 Cogito Zgorzelec - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 46:50
12.03.2022 15:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 56:34

Turniej 19 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

24.04.2022 14:00 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 35:74
24.04.2022 15:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 80:51
24.04.2022 16:45 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 29:105

Turniej 22 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

27.04.2022 17:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - BC Swiss Krono Żary 56:45

Turniej 24 Gospodarz: MKK "BASKET" Gorzów Wlkp.

26.03.2022 10:00 MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. - BC Swiss Krono Żary 69:64
26.03.2022 11:30 BC Swiss Krono Żary - PGE TURÓW ZGORZELEC 76:49
26.03.2022 13:00 MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. - PGE TURÓW ZGORZELEC 98:29

Turniej 23 Gospodarz: SPK B-BALL DZIERŻONIÓW

26.03.2022 12:00 SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 14:124
26.03.2022 13:30 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Cogito Zgorzelec 65:29
26.03.2022 15:00 SPK B-BALL DZIERŻONIÓW - Cogito Zgorzelec 22:65

Turniej 25 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

23.05.2022 18:15 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 11:102

Turniej 26 Gospodarz: MKK "BASKET" Gorzów Wlkp.

09.04.2022 10:00 MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 63:52