Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: WKK I Wrocław

13.10.2019 14:30 WKK I Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 71:14
13.10.2019 15:45 Exact Systems Śląsk Wrocław - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław 48:20
13.10.2019 17:00 WKK I Wrocław - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław 65:6

Turniej 3 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

24.11.2019 10:30 WKK II Wrocław - WKK III Wrocław 53:15
24.11.2019 11:45 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK III Wrocław 80:25
24.11.2019 9:15 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK II Wrocław 53:38

Turniej 2 Gospodarz: SMK Lubin

14.03.2020 SMK Lubin - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
21.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR BC --:--
21.03.2020 SMK Lubin - GREEN STAR BC --:--

Turniej 5

26.10.2019 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I Wrocław 32:41
26.10.2019 11:30 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK III Wrocław 65:9
19.01.2020 11:00 WKK I Wrocław - WKK III Wrocław 84:13

Turniej 4 Gospodarz: WKK II Wrocław

19.01.2020 10:00 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 20:0
19.01.2020 11:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - SMK Lubin 20:0
19.01.2020 13:00 WKK II Wrocław - SMK Lubin 20:0

Turniej 6 Gospodarz: GREEN STAR BC

15.03.2020 GREEN STAR BC - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
15.03.2020 MKS Basket Szczawno Zdrój - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław --:--
15.03.2020 GREEN STAR BC - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław --:--

Turniej 9 Gospodarz: UKS SSP 72 Sportakus Wrocław

16.11.2019 10:00 UKS SSP 72 Sportakus Wrocław - WKK III Wrocław 24:23
16.11.2019 11:30 WKK III Wrocław - SMK Lubin 20:0
16.11.2019 13:00 UKS SSP 72 Sportakus Wrocław - SMK Lubin 20:0

Turniej 8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

16.11.2019 11:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 22:61
16.11.2019 12:45 MKS Basket Szczawno Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 48:39
16.11.2019 14:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 29:49

Turniej 7 Gospodarz: WKK I Wrocław

04.04.2020 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław --:--
04.04.2020 WKK II Wrocław - GREEN STAR BC --:--
04.04.2020 WKK I Wrocław - GREEN STAR BC --:--

Turniej 12 Gospodarz: UKS SSP 72 Sportakus Wrocław

30.11.2019 10:00 UKS SSP 72 Sportakus Wrocław - WKK II Wrocław 7:75
30.11.2019 11:30 WKK II Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 50:62
30.11.2019 13:00 UKS SSP 72 Sportakus Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 17:65

Turniej 10 Gospodarz: WKK I Wrocław

30.11.2019 14:30 WKK I Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 58:34
30.11.2019 16:00 SMK Lubin - MKS Basket Szczawno Zdrój 0:20
30.11.2019 17:30 WKK I Wrocław - SMK Lubin 20:0

Turniej 11 Gospodarz: GREEN STAR BC

18.01.2020 12:00 GREEN STAR BC - WKK III Wrocław 113:2
18.01.2020 13:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK III Wrocław 52:18
18.01.2020 15:00 GREEN STAR BC - Exact Systems Śląsk Wrocław 62:23

Turniej 14 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

14.12.2019 10:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - GREEN STAR BC 49:45
14.12.2019 11:30 GREEN STAR BC - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 52:50
14.12.2019 13:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 37:33

Turniej 15 Gospodarz: SMK Lubin

14.12.2019 11:15 UKS SSP 72 Sportakus Wrocław - WKK II Wrocław 0:20
14.12.2019 12:45 SMK Lubin - WKK II Wrocław 0:20
14.12.2019 9:45 SMK Lubin - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław 0:0

Turniej 13 Gospodarz: WKK III Wrocław

15.12.2019 12:15 WKK III Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 23:61
15.12.2019 13:45 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I Wrocław 23:81
15.12.2019 15:15 WKK III Wrocław - WKK I Wrocław 16:84

Turniej 17 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

11.01.2020 11:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II Wrocław 20:0
11.01.2020 12:45 WKK II Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 35:59
11.01.2020 14:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 0:20

Turniej 18 Gospodarz: WKK III Wrocław

11.01.2020 12:30 WKK III Wrocław - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław 28:44
11.01.2020 14:00 GREEN STAR BC - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław 101:16
11.01.2020 15:30 WKK III Wrocław - GREEN STAR BC 23:91

Turniej 16 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

25.04.2020 15:15 SMK Lubin - WKK I Wrocław --:--
25.04.2020 16:30 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I Wrocław --:--
26.04.2020 13:30 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - SMK Lubin --:--

Turniej 19 Gospodarz: GREEN STAR BC

07.03.2020 GREEN STAR BC - WKK I Wrocław --:--
07.03.2020 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław --:--
07.03.2020 GREEN STAR BC - WKK II Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

07.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław --:--
07.03.2020 UKS SSP 72 Sportakus Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
07.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 21 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

07.03.2020 MKS Basket Szczawno Zdrój - SMK Lubin --:--
07.03.2020 SMK Lubin - WKK III Wrocław --:--
07.03.2020 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK III Wrocław --:--

Turniej 22 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

21.03.2020 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK I Wrocław --:--
21.03.2020 WKK I Wrocław - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław --:--
21.03.2020 MKS Basket Szczawno Zdrój - UKS SSP 72 Sportakus Wrocław --:--

Turniej 23 Gospodarz: SMK Lubin

21.03.2020 SMK Lubin - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
21.03.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR BC --:--
21.03.2020 SMK Lubin - GREEN STAR BC --:--

Turniej 24 Gospodarz: WKK II Wrocław

22.03.2020 WKK II Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
22.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK III Wrocław --:--
22.03.2020 WKK II Wrocław - WKK III Wrocław --:--