Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

25.04.2020 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
25.04.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
25.04.2020 KS Sudety Jelenia Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 2 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

09.11.2019 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR BC --:--
09.11.2019 GREEN STAR BC - WKK I Wrocław --:--
09.11.2019 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I Wrocław --:--

Turniej 4 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

09.11.2019 Exact Systems Śląsk Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
09.11.2019 Team-Plast KK Oleśnica - PGE Turów Zgorzelec --:--
09.11.2019 Exact Systems Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 3 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

08.02.2020 KS Sudety Jelenia Góra - WKK II Wrocław --:--
08.02.2020 WKK II Wrocław - WKK III Wrocław --:--
08.02.2020 KS Sudety Jelenia Góra - WKK III Wrocław --:--

Turniej 5 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

23.11.2019 KS Sudety Jelenia Góra - WKK I Wrocław --:--
23.11.2019 WKK I Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
23.11.2019 KS Sudety Jelenia Góra - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Turniej 6 Gospodarz: WKK II Wrocław

23.11.2019 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
23.11.2019 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR BC --:--
23.11.2019 WKK II Wrocław - GREEN STAR BC --:--

Turniej 7 Gospodarz: WKK III Wrocław

23.11.2019 WKK III Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--
23.11.2019 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
23.11.2019 WKK III Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

07.12.2019 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I Wrocław --:--
07.12.2019 WKK I Wrocław - WKK III Wrocław --:--
07.12.2019 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK III Wrocław --:--

Turniej 9 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

07.12.2019 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK II Wrocław --:--
07.12.2019 WKK II Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
07.12.2019 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Turniej 10 Gospodarz: GREEN STAR BC

07.12.2019 GREEN STAR BC - PGE Turów Zgorzelec --:--
07.12.2019 PGE Turów Zgorzelec - KS Sudety Jelenia Góra --:--
07.12.2019 GREEN STAR BC - KS Sudety Jelenia Góra --:--

Turniej 11 Gospodarz: WKK I Wrocław

18.01.2020 WKK I Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
18.01.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
18.01.2020 WKK I Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Turniej 12 Gospodarz: GREEN STAR BC

18.01.2020 GREEN STAR BC - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
18.01.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK II Wrocław --:--
18.01.2020 GREEN STAR BC - WKK II Wrocław --:--

Turniej 13 Gospodarz: WKK III Wrocław

18.01.2020 WKK III Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--
18.01.2020 KS Sudety Jelenia Góra - PGE Turów Zgorzelec --:--
18.01.2020 WKK III Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 14 Gospodarz: WKK I Wrocław

29.02.2020 WKK I Wrocław - WKK III Wrocław --:--
29.02.2020 WKK III Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
29.02.2020 WKK I Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 15 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

29.02.2020 PGE Turów Zgorzelec - WKK II Wrocław --:--
29.02.2020 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
29.02.2020 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 16 Gospodarz: Team-Plast KK Oleśnica

29.02.2020 Team-Plast KK Oleśnica - KS Sudety Jelenia Góra --:--
29.02.2020 KS Sudety Jelenia Góra - GREEN STAR BC --:--
29.02.2020 Team-Plast KK Oleśnica - GREEN STAR BC --:--

Turniej 17 Gospodarz: WKK I Wrocław

14.03.2020 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław --:--
14.03.2020 WKK II Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--
14.03.2020 WKK I Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--

Turniej 18 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

14.03.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK III Wrocław --:--
14.03.2020 WKK III Wrocław - GREEN STAR BC --:--
14.03.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR BC --:--

Turniej 19 Gospodarz: Team-Plast KK Oleśnica

14.03.2020 Team-Plast KK Oleśnica - PGE Turów Zgorzelec --:--
14.03.2020 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
14.03.2020 Team-Plast KK Oleśnica - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 20 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

28.03.2020 PGE Turów Zgorzelec - GREEN STAR BC --:--
28.03.2020 GREEN STAR BC - WKK I Wrocław --:--
28.03.2020 PGE Turów Zgorzelec - WKK I Wrocław --:--

Turniej 21 Gospodarz: WKK II Wrocław

28.03.2020 WKK II Wrocław - WKK III Wrocław --:--
28.03.2020 WKK III Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
28.03.2020 WKK II Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Turniej 22 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

28.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - KS Sudety Jelenia Góra --:--
28.03.2020 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
28.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 23 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

18.04.2020 PGE Turów Zgorzelec - WKK I Wrocław --:--
18.04.2020 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław --:--
18.04.2020 PGE Turów Zgorzelec - WKK II Wrocław --:--

Turniej 24 Gospodarz: Team-Plast KK Oleśnica

18.04.2020 Team-Plast KK Oleśnica - WKK III Wrocław --:--
18.04.2020 WKK III Wrocław - GREEN STAR BC --:--
18.04.2020 Team-Plast KK Oleśnica - GREEN STAR BC --:--