Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

25.04.2020 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
25.04.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
25.04.2020 KS Sudety Jelenia Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 2 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

09.11.2019 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I Wrocław 45:34
09.11.2019 11:30 GREEN STAR BC - WKK I Wrocław 54:32
09.11.2019 13:15 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR BC 28:44

Turniej 4 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

09.11.2019 12:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica 110:17
09.11.2019 13:45 Team-Plast KK Oleśnica - PGE Turów Zgorzelec 47:53
09.11.2019 15:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 113:13

Turniej 3 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

02.02.2020 11:15 KS Sudety Jelenia Góra - WKK III Wrocław 0:0
02.02.2020 13:00 WKK II Wrocław - WKK III Wrocław 0:20
02.02.2020 9:30 KS Sudety Jelenia Góra - WKK II Wrocław 0:20

Turniej 7 Gospodarz: WKK III Wrocław

23.11.2019 11:00 WKK III Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6:84
23.11.2019 12:30 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 25:92
23.11.2019 14:00 WKK III Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 37:67

Turniej 5 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

23.11.2019 12:00 KS Sudety Jelenia Góra - WKK I Wrocław 29:94
23.11.2019 13:45 WKK I Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica 90:25
23.11.2019 15:30 KS Sudety Jelenia Góra - Team-Plast KK Oleśnica 80:44

Turniej 6 Gospodarz: WKK II Wrocław

23.11.2019 13:15 WKK II Wrocław - GREEN STAR BC 25:107
23.11.2019 14:45 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR BC 36:40
23.11.2019 16:15 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 33:92

Turniej 8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

07.12.2019 10:15 WKK I Wrocław - WKK III Wrocław 86:26
07.12.2019 11:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK III Wrocław 108:10
07.12.2019 9:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I Wrocław 41:65

Turniej 10 Gospodarz: GREEN STAR BC

07.12.2019 12:00 GREEN STAR BC - PGE Turów Zgorzelec 82:12
07.12.2019 13:15 PGE Turów Zgorzelec - KS Sudety Jelenia Góra 39:36
07.12.2019 14:30 GREEN STAR BC - KS Sudety Jelenia Góra 99:23

Turniej 9 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

04.04.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK II Wrocław --:--
04.04.2020 WKK II Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
04.04.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Turniej 11 Gospodarz: WKK I Wrocław

18.01.2020 12:15 WKK I Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 45:40
18.01.2020 13:45 Exact Systems Śląsk Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica 67:12
18.01.2020 15:15 WKK I Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica 94:21

Turniej 13 Gospodarz: WKK III Wrocław

18.01.2020 13:00 WKK III Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 21:62
18.01.2020 14:30 KS Sudety Jelenia Góra - PGE Turów Zgorzelec 45:54
18.01.2020 16:00 WKK III Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 28:50

Turniej 12 Gospodarz: GREEN STAR BC

09.05.2020 GREEN STAR BC - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
09.05.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK II Wrocław --:--
09.05.2020 11:00 GREEN STAR BC - WKK II Wrocław --:--

Turniej 15 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

29.02.2020 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
29.02.2020 11:30 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
29.02.2020 13:00 PGE Turów Zgorzelec - WKK II Wrocław --:--

Turniej 16 Gospodarz: Team-Plast KK Oleśnica

29.02.2020 10:00 Team-Plast KK Oleśnica - KS Sudety Jelenia Góra --:--
29.02.2020 11:30 KS Sudety Jelenia Góra - GREEN STAR BC --:--
29.02.2020 13:00 Team-Plast KK Oleśnica - GREEN STAR BC --:--

Turniej 14 Gospodarz: WKK I Wrocław

29.02.2020 14:15 WKK I Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
29.02.2020 15:30 WKK III Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
29.02.2020 16:45 WKK I Wrocław - WKK III Wrocław --:--

Turniej 17 Gospodarz: WKK I Wrocław

14.03.2020 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław --:--
14.03.2020 WKK II Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--
14.03.2020 WKK I Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--

Turniej 18 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

14.03.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK III Wrocław --:--
14.03.2020 WKK III Wrocław - GREEN STAR BC --:--
14.03.2020 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR BC --:--

Turniej 19 Gospodarz: Team-Plast KK Oleśnica

14.03.2020 11:00 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
14.03.2020 12:30 Team-Plast KK Oleśnica - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
14.03.2020 9:30 Team-Plast KK Oleśnica - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 21 Gospodarz: WKK II Wrocław

28.03.2020 WKK II Wrocław - WKK III Wrocław --:--
28.03.2020 WKK III Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--
28.03.2020 WKK II Wrocław - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Turniej 22 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

28.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - KS Sudety Jelenia Góra --:--
28.03.2020 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
28.03.2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

28.03.2020 10:00 PGE Turów Zgorzelec - GREEN STAR BC --:--
28.03.2020 11:15 GREEN STAR BC - WKK I Wrocław --:--
28.03.2020 12:30 PGE Turów Zgorzelec - WKK I Wrocław --:--

Turniej 23 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

18.04.2020 10:00 PGE Turów Zgorzelec - WKK II Wrocław --:--
18.04.2020 11:15 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław --:--
18.04.2020 12:30 PGE Turów Zgorzelec - WKK I Wrocław --:--

Turniej 24 Gospodarz: Team-Plast KK Oleśnica

18.04.2020 10:00 Team-Plast KK Oleśnica - WKK III Wrocław --:--
18.04.2020 11:30 WKK III Wrocław - GREEN STAR BC --:--
18.04.2020 13:00 Team-Plast KK Oleśnica - GREEN STAR BC --:--