Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: 1 KS Ślęza Wrocław SA

19.10.2019 14:45 1 KS Ślęza Wrocław SA - KSW Spartakus Jelenia Góra 75:10
19.10.2019 16:15 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 19:64
19.10.2019 17:45 1 KS Ślęza Wrocław SA - WSTK Wschowa 77:32

Turniej 2 Gospodarz: MKS Polkowice

09.11.2019 10:00 MKS Polkowice - WSTK Wschowa 61:30
09.11.2019 11:15 WSTK Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław 45:60
09.11.2019 12:30 MKS Polkowice - MKS MOS Deichmann Wrocław 37:60

Turniej 3 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

09.11.2019 10:30 UKS Basket Zgorzelec - KS Wichoś Jelenia Góra 47:10
09.11.2019 12:00 KS Wichoś Jelenia Góra - 1 KS Ślęza Wrocław SA 5:75
09.11.2019 13:30 UKS Basket Zgorzelec - 1 KS Ślęza Wrocław SA 37:79

Turniej 4 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

23.11.2019 10:00 KS Wichoś Jelenia Góra - KSW Spartakus Jelenia Góra 53:35
23.11.2019 11:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra 62:52
23.11.2019 9:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - KSW Spartakus Jelenia Góra 82:36

Turniej 5 Gospodarz: WSTK Wschowa

23.11.2019 11:15 WSTK Wschowa - UKS Basket Zgorzelec 58:35
23.11.2019 12:30 MKS Polkowice - UKS Basket Zgorzelec 60:39
23.11.2019 14:00 WSTK Wschowa - MKS Polkowice 31:35

Turniej 6 Gospodarz: KS Wichoś Jelenia Góra

07.12.2019 10:30 MKS Polkowice - KS Wichoś Jelenia Góra 54:34
07.12.2019 12:00 MKS Polkowice - 1 KS Ślęza Wrocław SA 24:52
07.12.2019 13:30 1 KS Ślęza Wrocław SA - KS Wichoś Jelenia Góra 61:29

Turniej 7 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

01.02.2020 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS Basket Zgorzelec --:--
01.02.2020 12:00 UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
01.02.2020 12:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--

Turniej 8 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

18.01.2020 10:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - 1 KS Ślęza Wrocław SA 13:72
18.01.2020 12:00 1 KS Ślęza Wrocław SA - WSTK Wschowa 58:26
18.01.2020 13:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 15:61

Turniej 9 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

07.03.2020 UKS Basket Zgorzelec - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
07.03.2020 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS Polkowice --:--
07.03.2020 UKS Basket Zgorzelec - MKS Polkowice --:--

Turniej 10 Gospodarz: WSTK Wschowa

07.03.2020 WSTK Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
07.03.2020 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra --:--
07.03.2020 WSTK Wschowa - KS Wichoś Jelenia Góra --:--

Turniej 11 Gospodarz: 1 KS Ślęza Wrocław SA

21.03.2020 1 KS Ślęza Wrocław SA - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
21.03.2020 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS Basket Zgorzelec --:--
21.03.2020 1 KS Ślęza Wrocław SA - UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 12 Gospodarz: KS Wichoś Jelenia Góra

21.03.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
21.03.2020 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS Polkowice --:--
21.03.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - MKS Polkowice --:--

Turniej 13 Gospodarz: KS Wichoś Jelenia Góra

04.04.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - UKS Basket Zgorzelec --:--
04.04.2020 UKS Basket Zgorzelec - WSTK Wschowa --:--
04.04.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - WSTK Wschowa --:--

Turniej 14 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

04.04.2020 MKS MOS Deichmann Wrocław - 1 KS Ślęza Wrocław SA --:--
04.04.2020 1 KS Ślęza Wrocław SA - MKS Polkowice --:--
04.04.2020 MKS MOS Deichmann Wrocław - MKS Polkowice --:--