Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 2 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

22.10.2022 10:00 KS Szprotavia Szprotawa - WSTK II Wschowa 29:38
22.10.2022 11:30 WSTK II Wschowa - KSW Spartakus Jelenia Góra 44:37
22.10.2022 13:00 KS Szprotavia Szprotawa - KSW Spartakus Jelenia Góra 45:37

Turniej 1 Gospodarz: UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec

22.10.2022 11:00 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - 1KS Ślęza BFD Wrocław 20:64
22.10.2022 12:15 1KS Ślęza BFD Wrocław - WSTK I Wschowa 44:24
22.10.2022 13:30 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - WSTK I Wschowa 28:33

Turniej 3 Gospodarz: MKS II Polkowice

27.11.2022 10:00 MKS II Polkowice - MKS MOS Deichmann Wrocław 36:82
27.11.2022 11:30 Citronex UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław 64:31
27.11.2022 13:00 MKS II Polkowice - Citronex UKS Basket Zgorzelec 9:61

Turniej 5 Gospodarz: WSTK II Wschowa

19.11.2022 10:00 WSTK II Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław 47:24
19.11.2022 11:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec 0:0
19.11.2022 13:00 WSTK II Wschowa - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec 0:0

Turniej 6 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

19.11.2022 10:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS I Polkowice 44:34
19.11.2022 11:30 1KS Ślęza BFD Wrocław - MKS I Polkowice 54:36
19.11.2022 13:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - 1KS Ślęza BFD Wrocław 13:46

Turniej 4 Gospodarz: Citronex UKS Basket Zgorzelec

26.11.2022 KS Szprotavia Szprotawa - WSTK I Wschowa 36:18
26.11.2022 12:15 Citronex UKS Basket Zgorzelec - KS Szprotavia Szprotawa 33:26
26.11.2022 15:00 Citronex UKS Basket Zgorzelec - WSTK I Wschowa 44:24

Turniej 8 Gospodarz: MKS II Polkowice

03.12.2022 10:00 MKS II Polkowice - KS Szprotavia Szprotawa --:--
03.12.2022 11:30 1KS Ślęza BFD Wrocław - KS Szprotavia Szprotawa --:--
03.12.2022 13:00 MKS II Polkowice - 1KS Ślęza BFD Wrocław --:--

Turniej 7 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

04.12.2022 10:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - WSTK I Wschowa --:--
04.12.2022 11:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK I Wschowa --:--
04.12.2022 12:45 MKS MOS Deichmann Wrocław - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--

Turniej 9 Gospodarz: MKS I Polkowice

10.12.2022 MKS I Polkowice - Citronex UKS Basket Zgorzelec --:--
10.12.2022 Citronex UKS Basket Zgorzelec - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec --:--
10.12.2022 MKS I Polkowice - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec --:--

Turniej 13 Gospodarz: WSTK I Wschowa

17.12.2022 WSTK I Wschowa - MKS II Polkowice --:--
17.12.2022 WSTK II Wschowa - MKS I Polkowice --:--
17.12.2022 WSTK II Wschowa - MKS II Polkowice --:--
17.12.2022 WSTK I Wschowa - MKS I Polkowice --:--

Turniej 12

17.12.2022 KS Szprotavia Szprotawa - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec --:--

Turniej 11

17.12.2022 KSW Spartakus Jelenia Góra - Citronex UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 10

17.12.2022 11:45 MKS MOS Deichmann Wrocław - 1KS Ślęza BFD Wrocław --:--

Turniej 14 Gospodarz: 1KS Ślęza BFD Wrocław

14.01.2023 1KS Ślęza BFD Wrocław - WSTK II Wschowa --:--
14.01.2023 WSTK II Wschowa - Citronex UKS Basket Zgorzelec --:--
14.01.2023 1KS Ślęza BFD Wrocław - Citronex UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 15 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

14.01.2023 MKS MOS Deichmann Wrocław - MKS I Polkowice --:--
14.01.2023 MKS I Polkowice - KS Szprotavia Szprotawa --:--
14.01.2023 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Szprotavia Szprotawa --:--

Turniej 16 Gospodarz: UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec

14.01.2023 MKS II Polkowice - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
14.01.2023 11:35 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - MKS II Polkowice --:--
14.01.2023 11:35 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--

Turniej 17

28.01.2023 WSTK I Wschowa - WSTK II Wschowa --:--

Turniej 18

28.01.2023 MKS I Polkowice - MKS II Polkowice --:--