Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: KKS Siechnice

26.10.2019 10:00 KKS Siechnice - KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA 50:21
26.10.2019 11:45 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - MKS II Polkowice 53:28
26.10.2019 13:30 KKS Siechnice - MKS II Polkowice 111:37

Turniej 2 Gospodarz: Ślęza Dental Med Wrocław

26.10.2019 10:00 UKS 2 Ziębice - Ślęza Dental Med Wrocław 19:79
26.10.2019 11:30 UKS 2 Ziębice - MKS MOS Betard Wrocław 11:60
26.10.2019 13:00 MKS MOS Betard Wrocław - Ślęza Dental Med Wrocław 18:59

Turniej 3 Gospodarz: KS Wichoś Jelenia Góra

26.10.2019 13:00 KS Wichoś Jelenia Góra - 1 KS Ślęza Wrocław SA II 44:36
26.10.2019 14:30 1 KS Ślęza Wrocław SA II - Koszykarkski Klub Oleśnica 49:33
26.10.2019 16:00 KS Wichoś Jelenia Góra - Koszykarkski Klub Oleśnica 64:13

Turniej 5 Gospodarz: Koszykarkski Klub Oleśnica

16.11.2019 10:00 Koszykarkski Klub Oleśnica - MKS MOS Betard Wrocław --:--
16.11.2019 11:30 MKS MOS Betard Wrocław - UKS Basket Zgorzelec --:--
16.11.2019 13:00 Koszykarkski Klub Oleśnica - UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 4 Gospodarz: KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA

16.11.2019 11:00 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - KS Wichoś Jelenia Góra --:--
16.11.2019 13:00 KS Wichoś Jelenia Góra - Ślęza Dental Med Wrocław --:--
16.11.2019 15:00 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - Ślęza Dental Med Wrocław --:--

Turniej 7 Gospodarz: Ślęza Dental Med Wrocław

30.11.2019 Ślęza Dental Med Wrocław - Koszykarkski Klub Oleśnica --:--
30.11.2019 Koszykarkski Klub Oleśnica - MKS I Polkowice --:--
30.11.2019 Ślęza Dental Med Wrocław - MKS I Polkowice --:--

Turniej 8 Gospodarz: MKS II Polkowice

30.11.2019 MKS II Polkowice - 1 KS Ślęza Wrocław SA II --:--
30.11.2019 1 KS Ślęza Wrocław SA II - UKS 2 Ziębice --:--
30.11.2019 MKS II Polkowice - UKS 2 Ziębice --:--

Turniej 6 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

30.11.2019 10:30 UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. --:--
30.11.2019 12:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - KKS Siechnice --:--
30.11.2019 13:30 UKS Basket Zgorzelec - KKS Siechnice --:--

Turniej 9 Gospodarz: Koszykarkski Klub Oleśnica

14.12.2019 Koszykarkski Klub Oleśnica - KKS Siechnice --:--
14.12.2019 KKS Siechnice - UKS 2 Ziębice --:--
14.12.2019 Koszykarkski Klub Oleśnica - UKS 2 Ziębice --:--

Turniej 10 Gospodarz: Ślęza Dental Med Wrocław

14.12.2019 Ślęza Dental Med Wrocław - 1 KS Ślęza Wrocław SA II --:--
14.12.2019 1 KS Ślęza Wrocław SA II - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. --:--
14.12.2019 Ślęza Dental Med Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. --:--

Turniej 11 Gospodarz: MKS I Polkowice

14.12.2019 MKS I Polkowice - MKS II Polkowice --:--
14.12.2019 MKS II Polkowice - MKS MOS Betard Wrocław --:--
14.12.2019 MKS I Polkowice - MKS MOS Betard Wrocław --:--

Turniej 12 Gospodarz: MKS MOS Betard Wrocław

11.01.2020 MKS MOS Betard Wrocław - KKS Siechnice --:--
11.01.2020 KKS Siechnice - KS Wichoś Jelenia Góra --:--
11.01.2020 MKS MOS Betard Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra --:--

Turniej 13 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

11.01.2020 UKS 2 Ziębice - KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA --:--
11.01.2020 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - MKS I Polkowice --:--
11.01.2020 UKS 2 Ziębice - MKS I Polkowice --:--

Turniej 14 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

25.01.2020 UKS Basket Zgorzelec - KS Wichoś Jelenia Góra --:--
25.01.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - MKS I Polkowice --:--
25.01.2020 UKS Basket Zgorzelec - MKS I Polkowice --:--

Turniej 15

25.01.2020 Ślęza Dental Med Wrocław - KKS Siechnice --:--
25.01.2020 1 KS Ślęza Wrocław SA II - MKS MOS Betard Wrocław --:--
25.01.2020 Koszykarkski Klub Oleśnica - KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA --:--

Turniej 16 Gospodarz: KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA

29.02.2020 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - UKS Basket Zgorzelec --:--
29.02.2020 UKS Basket Zgorzelec - 1 KS Ślęza Wrocław SA II --:--
29.02.2020 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - 1 KS Ślęza Wrocław SA II --:--

Turniej 17 Gospodarz: ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.

29.02.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - Koszykarkski Klub Oleśnica --:--
29.02.2020 Koszykarkski Klub Oleśnica - MKS II Polkowice --:--
29.02.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS II Polkowice --:--

Turniej 18 Gospodarz: KKS Siechnice

14.03.2020 KKS Siechnice - 1 KS Ślęza Wrocław SA II --:--
14.03.2020 1 KS Ślęza Wrocław SA II - MKS I Polkowice --:--
14.03.2020 KKS Siechnice - MKS I Polkowice --:--

Turniej 19 Gospodarz: ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.

14.03.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA --:--
14.03.2020 KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - MKS MOS Betard Wrocław --:--
14.03.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Betard Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: KS Wichoś Jelenia Góra

28.03.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. --:--
28.03.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - UKS 2 Ziębice --:--
28.03.2020 KS Wichoś Jelenia Góra - UKS 2 Ziębice --:--

Turniej 21 Gospodarz: MKS I Polkowice

18.04.2020 MKS I Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. --:--
18.04.2020 MKS II Polkowice - KS Wichoś Jelenia Góra --:--
18.04.2020 MKS II Polkowice - UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 22 Gospodarz: Ślęza Dental Med Wrocław

25.04.2020 Ślęza Dental Med Wrocław - MKS II Polkowice --:--
25.04.2020 UKS Basket Zgorzelec - UKS 2 Ziębice --:--
25.04.2020 Ślęza Dental Med Wrocław - UKS Basket Zgorzelec --:--