Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

25.09.2020 19:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - Chrobry XXI Kłodzko 78:71
26.09.2020 12:00 UKS SMS Karpacz - KKS Siechnice 87:81
26.09.2020 17:30 ZZKK Orzeł Ziębice - IgnerHome Polonia Świdnica 51:63
21.10.2020 11:00 UKS GIMBASKET WROCŁAW - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Kolejka II

01.10.2020 19:30 Chrobry XXI Kłodzko - ZZKK Orzeł Ziębice --:--
03.10.2020 IgnerHome Polonia Świdnica - Team-Plast KK Oleśnica --:--
03.10.2020 12:00 UKS SMS Karpacz - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--
04.10.2020 18:00 KKS Siechnice - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--

Kolejka III

10.10.2020 ZZKK Orzeł Ziębice - UKS SMS Karpacz --:--
10.10.2020 12:30 UKS GIMBASKET WROCŁAW - IgnerHome Polonia Świdnica --:--
10.10.2020 13:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - KKS Siechnice --:--
10.10.2020 19:00 Team-Plast KK Oleśnica - Chrobry XXI Kłodzko --:--

Kolejka IV

17.10.2020 Chrobry XXI Kłodzko - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--
17.10.2020 UKS SMS Karpacz - Team-Plast KK Oleśnica --:--
17.10.2020 14:00 KKS Siechnice - IgnerHome Polonia Świdnica --:--
18.10.2020 12:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - ZZKK Orzeł Ziębice --:--

Kolejka V

24.10.2020 ZZKK Orzeł Ziębice - KKS Siechnice --:--
24.10.2020 UKS GIMBASKET WROCŁAW - UKS SMS Karpacz --:--
24.10.2020 IgnerHome Polonia Świdnica - Chrobry XXI Kłodzko --:--
24.10.2020 18:00 Team-Plast KK Oleśnica - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--

Kolejka VI

07.11.2020 KKS Siechnice - Chrobry XXI Kłodzko --:--
07.11.2020 UKS SMS Karpacz - IgnerHome Polonia Świdnica --:--
07.11.2020 ZZKK Orzeł Ziębice - Team-Plast KK Oleśnica --:--
07.11.2020 17:30 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--

Kolejka VII

14.11.2020 UKS GIMBASKET WROCŁAW - ZZKK Orzeł Ziębice --:--
14.11.2020 IgnerHome Polonia Świdnica - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--
14.11.2020 Chrobry XXI Kłodzko - UKS SMS Karpacz --:--
14.11.2020 18:00 Team-Plast KK Oleśnica - KKS Siechnice --:--

Kolejka VIII

21.11.2020 KKS Siechnice - UKS SMS Karpacz --:--
21.11.2020 Chrobry XXI Kłodzko - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--
21.11.2020 IgnerHome Polonia Świdnica - ZZKK Orzeł Ziębice --:--
21.11.2020 Team-Plast KK Oleśnica - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--

Kolejka IX

28.11.2020 UKS GIMBASKET WROCŁAW - KKS Siechnice --:--
28.11.2020 ZZKK Orzeł Ziębice - Chrobry XXI Kłodzko --:--
28.11.2020 17:30 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - UKS SMS Karpacz --:--
28.11.2020 18:00 Team-Plast KK Oleśnica - IgnerHome Polonia Świdnica --:--

Kolejka X

05.12.2020 KKS Siechnice - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--
05.12.2020 UKS SMS Karpacz - ZZKK Orzeł Ziębice --:--
05.12.2020 Chrobry XXI Kłodzko - Team-Plast KK Oleśnica --:--
05.12.2020 IgnerHome Polonia Świdnica - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--

Kolejka XI

12.12.2020 IgnerHome Polonia Świdnica - KKS Siechnice --:--
12.12.2020 UKS GIMBASKET WROCŁAW - Chrobry XXI Kłodzko --:--
12.12.2020 ZZKK Orzeł Ziębice - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--
12.12.2020 18:00 Team-Plast KK Oleśnica - UKS SMS Karpacz --:--

Kolejka XII

19.12.2020 KKS Siechnice - ZZKK Orzeł Ziębice --:--
19.12.2020 UKS SMS Karpacz - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--
19.12.2020 Chrobry XXI Kłodzko - IgnerHome Polonia Świdnica --:--
20.12.2020 17:30 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - Team-Plast KK Oleśnica --:--

Kolejka XIII

09.01.2021 Chrobry XXI Kłodzko - KKS Siechnice --:--
09.01.2021 IgnerHome Polonia Świdnica - UKS SMS Karpacz --:--
09.01.2021 UKS GIMBASKET WROCŁAW - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój --:--
09.01.2021 18:00 Team-Plast KK Oleśnica - ZZKK Orzeł Ziębice --:--

Kolejka XIV

16.01.2021 KKS Siechnice - Team-Plast KK Oleśnica --:--
16.01.2021 ZZKK Orzeł Ziębice - UKS GIMBASKET WROCŁAW --:--
16.01.2021 UKS SMS Karpacz - Chrobry XXI Kłodzko --:--
16.01.2021 17:30 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - IgnerHome Polonia Świdnica --:--