Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marek Mitman KKS Siechnice 5 98 19.60
2. Piotr Magdziarz KKS Siechnice 5 98 19.60
3. Marcin Jeziorowski Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 4 79 19.75
4. Mirosław Chorostecki ZZKK Orzeł Ziębice 5 78 15.60
5. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 3 75 25.00
6. Damian Szablewski SMK Lubin 3 71 23.67
7. Wojciech Sienkiewicz UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 68 22.67
8. Dawid Piasecki Team-Plast KK Oleśnica 4 67 16.75
9. Damian Oswald KKS Siechnice 5 64 12.80
10. Michał Kanecki UKS SMS Karpacz 4 64 16.00
11. Artur Barycza ZZKK Orzeł Ziębice 4 63 15.75
12. Mateusz Stankiewicz Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 4 61 15.25
13. Maksymilian Otręba KKS Siechnice 5 60 12.00
14. Oliwer Topolski ZZKK Orzeł Ziębice 4 59 14.75
15. Szymon Zieliński ZZKK Orzeł Ziębice 4 57 14.25
16. Bartosz Zawadzki Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 55 18.33
17. Wojciech Kostek IgnerHome Polonia Świdnica 4 55 13.75
18. Jan Kurowski Chrobry XXI Kłodzko 3 55 18.33
19. Michał Zakrzewski Team-Plast KK Oleśnica 4 54 13.50
20. Łukasz Walasek Chrobry XXI Kłodzko 5 54 10.80
21. Jacek Iłowski SMK Lubin 3 53 17.67
22. Mariusz Zgrzebnicki WSTK Wschowa 4 53 13.25
23. Maksymilian Konieczny WSTK Wschowa 4 53 13.25
24. Wojciech Jaworski Klub Sportowy BASKET Legnica 4 50 12.50
25. Dawid Sobkowiak PGE Turów Zgorzelec 3 49 16.33
26. Jacek Krówczyński WSTK Wschowa 4 48 12.00
27. Kajetan Ludwisiak Team-Plast KK Oleśnica 4 47 11.75
28. Aleksander Pawłowski UKS SMS Karpacz 5 47 9.40
29. Aleksander Raczek UKS SMS Karpacz 3 47 15.67
30. Szymon Latecki Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 47 15.67
31. Jędrzej Toś KKS Siechnice 5 46 9.20
32. Paweł Piros Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 3 45 15.00
33. Andrzej Słobodzian IgnerHome Polonia Świdnica 3 44 14.67
34. Mateusz Podejko Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 2 44 22.00
35. Jakub Bernecki Chrobry XXI Kłodzko 4 42 10.50
36. Mateusz Soboń IgnerHome Polonia Świdnica 4 41 10.25
37. Piotr Tarasewicz Klub Sportowy BASKET Legnica 2 40 20.00
38. Stanisław Sergiel Klub Sportowy BASKET Legnica 4 40 10.00
39. Hubert Murzacz IgnerHome Polonia Świdnica 2 40 20.00
40. Jakub Kowalski Klub Sportowy BASKET Legnica 4 40 10.00
41. Arkadiusz Zyber ZZKK Orzeł Ziębice 4 40 10.00
42. Kewin Rybarczyk UKS SMS Karpacz 5 39 7.80
43. Kacper Kwiatkowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 39 19.50
44. Jakub Popkowski UKS SMS Karpacz 4 39 9.75
45. Daniel Szal ZZKK Orzeł Ziębice 5 39 7.80
46. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 3 38 12.67
47. Kacper Oleksy Chrobry XXI Kłodzko 5 37 7.40
48. Szymon Narolski Team-Plast KK Oleśnica 4 37 9.25
49. Marek Mańkowski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 2 37 18.50
50. Karol Owczarczyk WSTK Wschowa 4 36 9.00
51. Kacper Nakwasiński Chrobry XXI Kłodzko 5 35 7.00
52. Jakub Kunc SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 35 17.50
53. Maciej Miłoń Klub Sportowy BASKET Legnica 3 35 11.67
54. Krystian Naramski WSTK Wschowa 4 35 8.75
55. Łukasz Winiarski Klub Sportowy BASKET Legnica 3 34 11.33
56. Dawid Madeja SMK Lubin 3 33 11.00
57. Patryk Dochniak WKK Wrocław 1 33 33.00
58. Paweł Macowicz SMK Lubin 3 33 11.00
59. Oliwier Szczecina Chrobry XXI Kłodzko 5 33 6.60
60. Kuba Niziński Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 4 33 8.25
61. Mikołaj Nizioł UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 33 8.25
62. Łukasz Chmielewski Klub Sportowy BASKET Legnica 4 32 8.00
63. Bartłomiej Rodak Team-Plast KK Oleśnica 3 32 10.67
64. Karol Jasiński UKS SMS Karpacz 5 31 6.20
65. Damian Sieńko IgnerHome Polonia Świdnica 3 31 10.33
66. Maciej Krzymiński Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 3 30 10.00
67. Kamil Ozga IgnerHome Polonia Świdnica 4 29 7.25
68. Michał Kaczuga Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 3 26 8.67
69. Michał Kawalerski UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 26 8.67
70. Tomasz Gruba Team-Plast KK Oleśnica 3 26 8.67
71. Marcin Jachimowski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 26 8.67
72. Ilian Węgrowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 25 12.50
73. Mateusz Poręba Chrobry XXI Kłodzko 5 24 4.80
74. Bartosz Dreczkowski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 24 8.00
75. Kacper Pokitko UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 24 6.00
76. Mateusz Prystrom UKS SMS Karpacz 5 24 4.80
77. Paweł Wróbel Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 23 7.67
78. Kacper Kurkowiak WSTK Wschowa 4 23 5.75
79. Miłosz Morawski PGE Turów Zgorzelec 2 23 11.50
80. Dawid Wiktorski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 23 11.50
81. Damian Jastrzębski WSTK Wschowa 3 22 7.33
82. Maksym Wieczorek SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 21 10.50
83. Aleksander Gniewek UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 21 5.25
84. Dawid Krupiński Chrobry XXI Kłodzko 4 21 5.25
85. Łukasz Horn Team-Plast KK Oleśnica 4 21 5.25
86. Tomasz Sobania Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 21 7.00
87. Jacek Dymarski IgnerHome Polonia Świdnica 2 20 10.00
88. Jakub Więckowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 20 10.00
89. Radosław Myrcha Chrobry XXI Kłodzko 5 20 4.00
90. Marcel Włodarski UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 19 9.50
91. Cyprian Benier SMK Lubin 3 18 6.00
92. Damian Liuras KKS Siechnice 5 17 3.40
93. Marcin Kiedrowicz Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 17 5.67
94. Piotr Zadrożny KKS Siechnice 5 16 3.20
95. Jacek Pałac IgnerHome Polonia Świdnica 2 16 8.00
96. Michał Wierzbicki PGE Turów Zgorzelec 3 15 5.00
97. Kamil Koper KKS Siechnice 5 15 3.00
98. Edwin Krzemiński PGE Turów Zgorzelec 3 14 4.67
99. Michał Patynowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 14 3.50
100. Kacper Juras ZZKK Orzeł Ziębice 4 14 3.50
101. Michał Muzal KKS Siechnice 4 13 3.25
102. Maciej Kozioł ZZKK Orzeł Ziębice 4 13 3.25
103. Bartosz Przybyła SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 13 6.50
104. Maciej Dziadulewicz Klub Sportowy BASKET Legnica 4 13 3.25
105. Mariusz Gliński WSTK Wschowa 4 12 3.00
106. Marcin Stach Team-Plast KK Oleśnica 4 12 3.00
107. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 1 12 12.00
108. Grzegorz Kaczmarczyk IgnerHome Polonia Świdnica 2 12 6.00
109. Dawid Bęc UKS SMS Karpacz 5 12 2.40
110. Czesław Radwański Chrobry XXI Kłodzko 3 11 3.67
111. Jakub Kryczka Team-Plast KK Oleśnica 3 11 3.67
112. Mateusz Turcza Klub Sportowy BASKET Legnica 2 11 5.50
113. Piotr Kuban UKS SMS Karpacz 3 10 3.33
114. Michał Janiszewski Team-Plast KK Oleśnica 4 10 2.50
115. Patryk Rosołowski WKK Wrocław 1 10 10.00
116. Mateusz Bunkiewicz SMK Lubin 3 10 3.33
117. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 1 9 9.00
118. Jakub Morgiel SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 8 8.00
119. Piotr Cisek IgnerHome Polonia Świdnica 2 8 4.00
120. Grzegorz Siworski Team-Plast KK Oleśnica 3 8 2.67
121. Patryk Garbaciak KKS Siechnice 3 8 2.67
122. Mateusz Domalewski UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 7 2.33
123. Tomasz Cieślak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 7 7.00
124. Mateusz Frankiewicz Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 2 7 3.50
125. Piotr Rydarowicz PGE Turów Zgorzelec 3 7 2.33
126. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 1 6 6.00
127. Kacper Tomaś ZZKK Orzeł Ziębice 4 6 1.50
128. Dawid Połeć IgnerHome Polonia Świdnica 3 6 2.00
129. Aleksander Sulikowski Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 4 5 1.25
130. Bartosz Zajdel UKS SMS Karpacz 3 5 1.67
131. Tomasz Hreciński ZZKK Orzeł Ziębice 3 5 1.67
132. Wiktor Sielicki Klub Sportowy BASKET Legnica 4 4 1.00
133. Jakub Bedla Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 3 4 1.33
134. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 1 4 4.00
135. Filip Mazurek UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 4 2.00
136. Maksymilian Stadler SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 4 4.00
137. Aleksander Ostrycharczyk UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 4 2.00
138. Eric Grochowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 4 1.33
139. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 1 4 4.00
140. Patryk Sulewski PGE Turów Zgorzelec 3 3 1.00
141. Artur Flis Chrobry XXI Kłodzko 5 3 0.60
142. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 1 3 3.00
143. Amadeusz Łupiński SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 2 2.00
144. Jan Peltz UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 2 1.00
145. Grzegorz Kaczmarek Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 2 0.67
146. Krystian Polak UKS SMS Karpacz 4 2 0.50
147. Kacper Hołyś SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 2 2.00
148. Łukasz Skibiński SMK Lubin 3 2 0.67
149. Damian Stec IgnerHome Polonia Świdnica 2 2 1.00
150. Jan Karaim ZZKK Orzeł Ziębice 3 2 0.67
151. Mikołaj Kmieć Chrobry XXI Kłodzko 3 0 0.00
152. Grzegorz Poradzisz IgnerHome Polonia Świdnica 2 0 0.00
153. Maksymilian Karwik WKK Wrocław 1 0 0.00
154. Paweł Ozga Klub Sportowy BASKET Legnica 3 0 0.00
155. Piotr Ludwig SMK Lubin 2 0 0.00
156. Aleksy Walczak WKK Wrocław 1 0 0.00
157. Michał Nafalski PGE Turów Zgorzelec 2 0 0.00
158. Mikołaj Aleksander Pindara Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 2 0 0.00
159. Krystian Woźny Team-Plast KK Oleśnica 2 0 0.00
160. Bartosz Śladewski WSTK Wschowa 2 0 0.00
161. Mateusz Bryniarski WKK Wrocław 1 0 0.00
162. Tobiasz Dydak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 0 0.00
163. Amadeusz Rybarczyk UKS SMS Karpacz 3 0 0.00
164. Robert Stelmach SMK Lubin 2 0 0.00
165. Kamil Czub SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 1 0 0.00
166. Jakub Ucieszyński WKK Wrocław 1 0 0.00
167. Adam Zwierz Team-Plast KK Oleśnica 2 0 0.00