Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 3 Gospodarz: MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK WROCŁAW 20:0
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - WKK WROCŁAW 20:0
23.10.2021 09:00 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 88:6

Turniej 2 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

16.10.2021 10:45 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 54:28
16.10.2021 12:15 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 20:0
16.10.2021 14:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 20:0

Turniej 1 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

18.12.2021 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 59:11
18.12.2021 12:00 BC Swiss Krono Żary - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 9:35
18.12.2021 14:00 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 30:9

Turniej 5 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 6 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

06.11.2021 10:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 58:34
06.11.2021 11:45 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 47:31
06.11.2021 13:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 76:29

Turniej 4 Gospodarz: WKK WROCŁAW

06.11.2021 11:30 WKK WROCŁAW - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 26:17
06.11.2021 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 19:17
06.11.2021 14:30 WKK WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław 50:25

Turniej 8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

Exact Systems Śląsk Wrocław - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - BC Swiss Krono Żary --:--
Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 9 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

20.11.2021 11:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK WROCŁAW 27:19
20.11.2021 12:30 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK WROCŁAW 13:40
20.11.2021 14:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 42:25

Turniej 7 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

20.11.2021 12:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Górnik Trans.eu Wałbrzych 3:70
20.11.2021 13:45 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 62:25
20.11.2021 15:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 4:64

Turniej 10 Gospodarz: MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 11 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

BC Swiss Krono Żary - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK WROCŁAW --:--
BC Swiss Krono Żary - WKK WROCŁAW --:--

Turniej 12 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

15.01.2022 11:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3:95
15.01.2022 12:30 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 39:34
15.01.2022 13:45 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Exact Systems Śląsk Wrocław 6:54

Turniej 15 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

08.01.2022 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 49:7
08.01.2022 11:30 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 36:13
08.01.2022 13:00 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 67:4

Turniej 13 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

08.01.2022 14:15 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 35:46
08.01.2022 15:45 WKK WROCŁAW - Górnik Trans.eu Wałbrzych 54:18
08.01.2022 17:15 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - WKK WROCŁAW 34:51

Turniej 14 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

07.05.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
07.05.2022 11:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
07.05.2022 14:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 18 Gospodarz: WKK WROCŁAW

19.02.2022 WKK WROCŁAW - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
19.02.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
19.02.2022 WKK WROCŁAW - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 17 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

19.02.2022 10:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - BC Swiss Krono Żary --:--
19.02.2022 11:45 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
19.02.2022 13:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--

Turniej 16 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

27.02.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
27.02.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
27.02.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 19 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

05.03.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
05.03.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
05.03.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

05.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK WROCŁAW --:--
05.03.2022 WKK WROCŁAW - BC Swiss Krono Żary --:--
05.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 21 Gospodarz: MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

05.03.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
05.03.2022 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
05.03.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 22 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

19.03.2022 BC Swiss Krono Żary - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
19.03.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
19.03.2022 BC Swiss Krono Żary - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--

Turniej 23 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

19.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
19.03.2022 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
19.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 24 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

19.03.2022 13:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
19.03.2022 14:30 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK WROCŁAW --:--
19.03.2022 15:45 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK WROCŁAW --:--