Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Kępiński BC Swiss Krono Żary 13 304 23.38
2. Wiktor Tkaczyk MKS "NYSA" Kłodzko 15 297 19.80
3. Mateusz Trafas BC Swiss Krono Żary 13 233 17.92
4. Szymon Romanowski WKK I Wrocław, WKK II Wrocław 11 228 20.73
5. Samuel Gusławski MKS "NYSA" Kłodzko 11 217 19.73
6. Szymon Goś PGE Turów Zgorzelec 11 210 19.09
7. Jakub Galewski WKK I Wrocław, WKK II Wrocław 13 191 14.69
8. Bartosz Poźniak MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 187 13.36
9. Cezary Elias MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 184 13.14
10. Piotr Tomaszewski UKS GIMBASKET Wrocław 11 179 16.27
11. Jędrzej Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław I, Exact Systems Śląsk Wrocław II 13 179 13.77
12. Tadeusz Kurowski MKS "NYSA" Kłodzko 10 170 17.00
13. Mateusz Marucha SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 11 169 15.36
14. Tomasz Niebudek Exact Systems Śląsk Wrocław II 12 166 13.83
15. Bartosz Perczak WKK I Wrocław 15 165 11.00
16. Goodnews Odunayo Exact Systems Śląsk Wrocław I, Exact Systems Śląsk Wrocław II, Exact Systems Śląsk Wrocław II 10 163 16.30
17. Szymon Łata WKK II Wrocław 15 162 10.80
18. Kacper Koziński WKK I Wrocław 15 159 10.60
19. Jakub Kowacki MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 155 11.07
20. Nemanja Uvalin GREEN STAR BC 13 154 11.85
21. Mikołaj Gudzowski GREEN STAR BC 13 153 11.77
22. Cezary Surmiak Exact Systems Śląsk Wrocław I, Exact Systems Śląsk Wrocław II 14 152 10.86
23. Kamil Łuczak SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 13 150 11.54
24. Kajetan Stachowski GREEN STAR BC 13 145 11.15
25. Jakub Cierpiał Exact Systems Śląsk Wrocław II 11 138 12.55
26. Karol Prochorowicz WKK II Wrocław 16 137 8.56
27. Karol Mośko WKK I Wrocław 16 135 8.44
28. Kacper Grochocki WKK II Wrocław 12 129 10.75
29. Adam Ługowski Team-Plast KK Oleśnica 10 128 12.80
30. Jakub Gęstwa WKK I Wrocław 14 128 9.14
31. Mikołaj Sobolewski Exact Systems Śląsk Wrocław I 14 128 9.14
32. Jakub Bazylewicz SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 13 126 9.69
33. Konrad Rychlik WKK I Wrocław, WKK II Wrocław 13 120 9.23
34. Piotr Łuczak WKK I Wrocław, WKK II Wrocław 10 119 11.90
35. Michał Wójcik UKS GIMBASKET Wrocław 12 118 9.83
36. Michał Smorawiński MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 11 117 10.64
37. Oskar Różycki WKK I Wrocław 13 114 8.77
38. Aleksander Wiśniewski UKS GIMBASKET Wrocław 12 114 9.50
39. Adrian Rotkiewicz BC Swiss Krono Żary 12 112 9.33
40. Mariusz Olejnik PGE Turów Zgorzelec 10 110 11.00
41. Dawid Morda SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 13 108 8.31
42. Jan Grzejdziak UKS GIMBASKET Wrocław 12 107 8.92
43. Rafał Gałecki MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 104 7.43
44. Adam Sobczak BC Swiss Krono Żary 13 100 7.69
45. Jakub Gromek Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 98 7.54
46. Jan Kaźmierczak SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 96 9.60
47. Łukasz Nowak Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 96 9.60
48. Mikołaj Kaczmarek GREEN STAR BC 13 96 7.38
49. Jakub Borowski BC Swiss Krono Żary 13 93 7.15
50. Jakub Szarapo WKK I Wrocław, WKK II Wrocław 12 91 7.58
51. Mikołaj Legieć MKS "NYSA" Kłodzko 12 91 7.58
52. Marcel Szpak Exact Systems Śląsk Wrocław I 10 88 8.80
53. Radosław Wojda MKS "NYSA" Kłodzko 12 88 7.33
54. Antoni Ptaszyński MKS "NYSA" Kłodzko 12 86 7.17
55. Sebastian Gielsa Exact Systems Śląsk Wrocław I, Exact Systems Śląsk Wrocław II 13 86 6.62
56. Maksymilian Jarosiński Exact Systems Śląsk Wrocław II 12 85 7.08
57. Hubert Bortkiewicz SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 85 8.50
58. Franciszek Omański WKK II Wrocław 14 84 6.00
59. Tomasz Skoracki GREEN STAR BC 12 83 6.92
60. Aleksander Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław I 7 83 11.86
61. Igor Matczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 79 6.58
62. Kuba Kucza SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 78 8.67
63. Miłosz Zaalman PGE Turów Zgorzelec 11 76 6.91
64. Nikodem Pilsyk PGE Turów Zgorzelec 8 75 8.33
65. Julian Wolański SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 75 8.33
66. Mikołaj Szpakowski SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 74 9.25
67. Jakub Ornowicz UKS GIMBASKET Wrocław 13 74 5.69
68. Patryk Sobczuk WKK I Wrocław 15 74 4.93
69. Maciej Szamer WKK II Wrocław 15 74 4.93
70. Kacper Witkowski UKS GIMBASKET Wrocław 11 72 6.55
71. Kacper Balawender WKK II Wrocław 15 70 4.67
72. Michał Fesyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 67 5.58
73. Kacper Murowicki Exact Systems Śląsk Wrocław I 14 66 4.71
74. Mateusz Sławiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 64 5.33
75. Filip Drzazga Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 64 4.92
76. Borys Baran Exact Systems Śląsk Wrocław I, Exact Systems Śląsk Wrocław II 8 62 7.75
77. Jędrzej Nęcki Exact Systems Śląsk Wrocław I 11 61 5.55
78. Zachary Radzik WKK II Wrocław 16 61 3.81
79. Dawid Latkowski GREEN STAR BC 11 61 5.55
80. Kacper Wnorowski WKK II Wrocław 10 60 6.00
81. Krzysztof Czyżniejewski MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 60 4.29
82. Mateusz Szymaniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 11 58 5.27
83. Patryk Plata MKS "NYSA" Kłodzko 16 58 3.63
84. Szymon Tarazewicz MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 11 55 5.00
85. Jakub Szymaniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 54 3.86
86. Maksymilian Helbik UKS GIMBASKET Wrocław 9 52 5.78
87. Seweryn Dymecki PGE Turów Zgorzelec 7 50 7.14
88. Adam Grabowiecki UKS GIMBASKET Wrocław 10 50 5.00
89. Wiktor Rasztar Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 50 3.85
90. Aleksander Habdas Exact Systems Śląsk Wrocław II 14 49 3.50
91. Stanisław Gabory WKK II Wrocław 12 48 4.00
92. Szymon Sękowski BC Swiss Krono Żary 13 48 3.69
93. Jakub Orlikowski GREEN STAR BC 13 47 3.62
94. Jan Mańkowski Exact Systems Śląsk Wrocław II 12 46 3.83
95. Franciszek Szuba WKK II Wrocław 13 46 3.54
96. Oliwier Hulewicz WKK II Wrocław 14 46 3.29
97. Mikołaj Kowalski Team-Plast KK Oleśnica 12 45 3.46
98. Szymon Sawiniec PGE Turów Zgorzelec 11 45 4.09
99. Karol Cymer SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 44 4.89
100. Kamil Raburski MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 44 3.14
101. Krystian Szafarski MKS "NYSA" Kłodzko 9 44 4.89
102. Roman Kiemski BC Swiss Krono Żary 10 43 4.30
103. Kacper Karpiński MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 14 43 3.07
104. Szymon Dragon Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 42 3.23
105. Szymon Wilczyński Team-Plast KK Oleśnica 11 42 3.82
106. Szymon Łaskarzewski Exact Systems Śląsk Wrocław II 13 41 3.15
107. Emil Tatara Górnik Trans.eu Wałbrzych 9 41 4.56
108. Grzegorz Gałus WKK I Wrocław 11 41 3.73
109. Adrian Słocki MKS "NYSA" Kłodzko 11 40 3.64
110. Filip Wojda WKK I Wrocław 9 40 4.44
111. Wojciech Kozłowski MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 12 38 3.17
112. Nikodem Kudowicz Exact Systems Śląsk Wrocław II 7 36 5.14
113. Antoni Remiszewski Team-Plast KK Oleśnica 7 36 5.14
114. Bartosz Narolski Team-Plast KK Oleśnica 7 36 5.14
115. Maciej Pera MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 10 35 3.50
116. Hubert Kuźniarz Team-Plast KK Oleśnica 11 35 2.92
117. Maciej Rawecki Exact Systems Śląsk Wrocław II 11 34 3.09
118. Kacper Siwek Exact Systems Śląsk Wrocław I 10 33 3.30
119. Nikodem Dalecki SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 7 32 4.57
120. Bartosz Niedzielski Exact Systems Śląsk Wrocław II 14 31 2.21
121. Piotr Walkowiak UKS GIMBASKET Wrocław 13 29 2.23
122. Filip Nowak SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 29 2.90
123. Paweł Mądro Exact Systems Śląsk Wrocław I 10 29 2.90
124. Marcel Żelazny GREEN STAR BC 12 28 2.33
125. Przemysław Skalski SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 28 2.80
126. Tomasz Nęcki Exact Systems Śląsk Wrocław II 9 27 3.00
127. Ignacy Borek BC Swiss Krono Żary 11 27 2.45
128. Jakub Wierzbicki MKK "BASKET" Gorzów Wlkp. 13 27 2.08
129. Patryk Łazarowicz MKS "NYSA" Kłodzko 12 25 2.08
130. Jakub Łukaszewski GREEN STAR BC 10 25 2.50
131. Jakub Wiaderny WKK II Wrocław 13 25 1.92
132. Jakub Mokrzycki MKS "NYSA" Kłodzko 15 24 1.60
133. Jakub Kiczek UKS GIMBASKET Wrocław 13 23 1.77
134. Szymon Tomkiewicz MKS "NYSA" Kłodzko 15 22 1.47
135. Mikołaj Nowowiejski Exact Systems Śląsk Wrocław I 8 21 2.63
136. Wojciech Sokołowski GREEN STAR BC 11 20 1.82
137. Kamil Janik BC Swiss Krono Żary 13 20 1.54
138. Mateusz Narwicz GREEN STAR BC 12 20 1.67
139. Jędrzej Wilga PGE Turów Zgorzelec 9 20 2.22
140. Eryk Buszewski WKK II Wrocław 12 19 1.58
141. Jakub Zabłocki PGE Turów Zgorzelec 11 19 1.73
142. Dawid Szandała Team-Plast KK Oleśnica 8 19 2.38
143. Maksymilian Jagła Team-Plast KK Oleśnica 8 16 2.00
144. Antoni Gabryjelski Exact Systems Śląsk Wrocław II 10 16 1.60
145. Filip Balawender Team-Plast KK Oleśnica 10 16 1.60
146. Karol Mazur Exact Systems Śląsk Wrocław II 8 15 1.88
147. Paweł Ławicki PGE Turów Zgorzelec 7 12 1.71
148. Mateusz Popczyk Team-Plast KK Oleśnica 7 11 1.57
149. Oliwer Brzeski PGE Turów Zgorzelec 7 11 1.57
150. Jakub Cebo Team-Plast KK Oleśnica 11 11 1.00
151. Jakub Micielski MKS "NYSA" Kłodzko 11 11 1.00
152. Kornel Żywiołek PGE Turów Zgorzelec 7 11 1.57
153. Jerzy Poliwoda Exact Systems Śląsk Wrocław II 7 10 1.43
154. Franciszek Matczak MKS "NYSA" Kłodzko 8 10 1.25
155. Oskar Rabenda UKS GIMBASKET Wrocław 13 10 0.77
156. Oliwer Kremer GREEN STAR BC 10 9 0.90
157. Cyprian Skibicki BC Swiss Krono Żary 8 8 1.00
158. Kacper Korczyński BC Swiss Krono Żary 8 8 1.00
159. Wojciech Kiełb Exact Systems Śląsk Wrocław II 7 6 0.86
160. Mateusz Jamroży Górnik Trans.eu Wałbrzych 11 5 0.45
161. Paweł Głowacki Team-Plast KK Oleśnica 8 4 0.44
162. Michał Kubik UKS GIMBASKET Wrocław 7 3 0.43
163. Tymoteusz Wytrwał PGE Turów Zgorzelec 6 2 0.33
164. Olivier Przybył Team-Plast KK Oleśnica 8 2 0.25
165. Sebastian Białobrzeski PGE Turów Zgorzelec 10 2 0.20