Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Kawalerski UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 82 27.33
2. Michał Szandurski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 81 27.00
3. Bartosz Przybyła SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 68 17.00
4. Ilian Węgrowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 54 13.50
5. Jakub Kunc SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 52 13.00
6. Mikołaj Włodarczyk MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 46 23.00
7. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 2 44 22.00
8. Dawid Wiktorski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 43 10.75
9. Kacper Oleksy MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 42 14.00
10. Oskar Walaszek Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 38 12.67
11. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 2 37 18.50
12. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 2 37 18.50
13. Kacper Pokitko UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 36 9.00
14. Mikołaj Nizioł UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 35 11.67
15. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 2 34 17.00
16. Jakub Więckowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 33 8.25
17. Jakub Bernecki MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 30 10.00
18. Mateusz Najman Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 30 15.00
19. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 2 28 14.00
20. Patryk Dochniak WKK Wrocław 2 28 14.00
21. Filip Mazurek UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 27 6.75
22. Oliwier Szczecina MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 27 9.00
23. Eric Grochowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 24 8.00
24. Maksym Wieczorek SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 3 23 7.67
25. Szymon Paszkowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 22 5.50
26. Filip Tymiński Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 22 7.33
27. Mateusz Domalewski UKS GIMBASKET WROCŁAW 4 21 5.25
28. Wiktor Kania Exact Systems Śląsk Wrocław 2 21 10.50
29. Tobiasz Dydak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 3 19 6.33
30. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 2 19 9.50
31. Mikołaj Kmieć MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 19 6.33
32. Michał Jagodziński WKK Wrocław 2 18 9.00
33. Kacper Hołyś SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 18 9.00
34. Daniel Soroka Exact Systems Śląsk Wrocław 2 18 9.00
35. Mateusz Bryniarski WKK Wrocław 1 14 14.00
36. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 2 14 7.00
37. Mateusz Buras WKK Wrocław 2 13 6.50
38. Krystian Włoszczyński Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 12 4.00
39. Patryk Zenner MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 12 6.00
40. Kacper Koralewicz Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 12 6.00
41. Piotr Górecki Exact Systems Śląsk Wrocław 1 11 11.00
42. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 1 11 11.00
43. Jakub Piętowski Exact Systems Śląsk Wrocław 2 11 5.50
44. Szymon Kilian WKK Wrocław 2 10 5.00
45. Oskar Kuriata Exact Systems Śląsk Wrocław 1 10 10.00
46. Adam Król Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 10 3.33
47. Kamil Czub SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 3 9 3.00
48. Mikołaj Wojciechowski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 8 8.00
49. Michał Patynowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 8 2.67
50. Juliusz Kalinowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 7 3.50
51. Aleksander Gniewek UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 6 2.00
52. Jakub Wójcicki WKK Wrocław 2 6 3.00
53. Bartosz Jadaś Exact Systems Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk II Wrocław 1 6 6.00
54. Damian Romanowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 6 3.00
55. Gabriel Olejniczak Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 6 3.00
56. Nikodem Suski WKK Wrocław 1 5 5.00
57. Aleksander Ostrycharczyk UKS GIMBASKET WROCŁAW 2 4 2.00
58. Jan Peltz UKS GIMBASKET WROCŁAW 3 4 1.33
59. Wiktor Strzemecki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 4 1.33
60. Andrzej Plata MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 3 1.50
61. Jakub Skorupa Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 3 1.00
62. Oskar Ciupider MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 2 1.00
63. Tobiasz Olejniczak Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 2 1.00
64. Mikołaj Styczeń Exact Systems Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk II Wrocław 1 2 2.00
65. Paweł Pietryk WKK Wrocław 2 2 1.00
66. Szymon Starczewski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 3 1 0.33
67. Jakub Puciato Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00
68. Dariusz Jaworski WKK Wrocław 1 0 0.00
69. Patryk Burnus MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 0 0.00
70. Jakub Domański MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 0 0.00
71. Olimpiusz Furgała MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 2 0 0.00
72. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk II Wrocław 1 0 0.00
73. Filip Dominiak Exact Systems Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk II Wrocław 1 0 0.00
74. Michał Zieliński MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 3 0 0.00