Pierwszy Dwutakt
Weryfikacje rozgrywek
Dokumenty
Kluby
Archiwum
Aktualności
Związek
Skład Zarządu
Skład Komisja Rewizyjna
Statut DZKosz
Kluby
Honorowi Członkowie DZKosz
Ligi męskie
3LM
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U15M
Liga Kadetów U14M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Mini Koszykówka Chłopców U10
Ligi żeńskie
2LK
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Kadry wojewódzkie
Kolegium Sędziów
Kurs Sędziowski
Skład Kolegium Sędziów
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U16M
Liga Kadetów U15M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U13
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U13
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Mini Koszykówka Chłopców U10
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U15K
3LM
U20M
U18M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12K
2LK
U11K
U11M
U19M
U17M
U19K
U17K
U15K
U10K
U10M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
Runda Zasadnicza: gr. A
Runda Zasadnicza: gr. B
Runda Zasadnicza: gr. C
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Data
Drużyny
Wynik
Kolejka I
16.09.2021 18:30
WSTK Wschowa
-
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
84:28
Kolejka II
18.09.2021 13:00
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I
-
WSTK Wschowa
112:54
26.09.2021 10:00
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
-
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
36:46
Kolejka III
29.09.2021 17:30
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
-
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I
46:100
Kolejka IV
09.10.2021 15:00
WSTK Wschowa
-
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
83:67
Kolejka V
16.10.2021 12:00
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
-
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I
26:96
Kolejka VI
22.10.2021 18:30
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
-
WSTK Wschowa
35:55
Kolejka VII
28.10.2021 18:30
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
-
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
91:47
18.11.2021 18:30
WSTK Wschowa
-
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I
47:91
Kolejka VIII
20.10.2021 17:30
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I
-
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
20:0
Kolejka IX
13.11.2021 11:00
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
-
WSTK Wschowa
64:68
Kolejka X
20.11.2021 10:00
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I
-
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
99:37
Aktualności
06.05.2024
Podsumowanie 1/2 MMP U15M
01.05.2024
W dniu 02.05.2024 biuro NIECZYNNE
29.04.2024
Podsumowanie 1/4 MMP U13M
29.04.2024
Podsumowanie 1/2 MMP U15K
26.04.2024
Pierwszy Dwutakt 20.04.2024 w Polkowciach
24.04.2024
Podsumowanie 1/4 MMP U13K
24.04.2024
Podsumowanie 1/2 MMP U17M
22.04.2024
Awans MKS MOS Betard Wrocław do 1LK!!!
17.04.2024
Pierwszy Dwutakt 13.04.2024 w KGHM Ślęza Arenie
17.04.2024
Zakończenie etapu strefowego U13M
Znajdź nas na Facebook'u
Obsługa rozgrywek
Galerie
17.04.2024
Pierwszy Dwutakt 13.04.2024 KGHM Ślęza Arena
11.12.2023
12. Mikołajkowy Turniej Koszykówki
13.11.2023
Nominacje do Kadry Dolnego Śląska 11.11.2023
19.06.2023
7. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej
16.06.2023
Grand Prix Dolnego Śląska 3x3 - Wrocław 3-4.06.2023
31.05.2023
Finał Minikoszykówki 2023
Relacje
Zaproszenia
07.02.2024
Turniej U16 Kobiet 08 –11.02.2024 Anykšiciai, Lithuania
04.02.2024
Turniej międzynarodowy Łotwa - Memoriał A.Krauklisa
04.02.2024
EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2024
07.12.2023
Zaproszenie na turniej chłopców z rocznika 2010
13.05.2022
UKS Nowa Sól zaprasza na turniej 3x3
15.11.2019
Green Star Cup - 27-29.12.2019
23.09.2019
4. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej - 21.09.2019